Take a fresh look at your lifestyle.

Folkart Time Bugün Satışa Çıkıyor

0 1

Folkart Yapı, İzmir’deki yeni projesi Folkart Time’ı görücüye çıkarıyor.

Folkart-Time-Bornova-Fiyat-Listesi-4.jpg" alt="Folkart Time Bugün Satışa Çıkıyor" width="684" height="391" />Yenilikçi, sıra dışı projelerle İzmir’in çehresini değiştiren, İzmir’li olmanın keyfini, yeni nesil bir mimari anlayış ve yaşam kültürüyle buluşturan Folkart Yapı, Bornova’daki ikinci projesi Folkart Time‘ı hayata geçiriyor.

Zamanını daha iyi yönetmek ve yaşamını daha değerli kılmak isteyenler için 369 konut, 271 ofis, 43 ticari birimden oluşanFolkart Time”; ev, ofis, kolej, alışveriş, ve sosyal alanları biraraya getirerek proje sakinlerine pratik bir hayat sunuyor.

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ın katılımıyla proje tanıtımını gerçekleştireceğimiz “Folkart Time” basın toplantısında projenin detayları konuşulacak.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26