Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

G Tower’da gurbetçiler için 2 özel kampanya

İstanbul Avrupa Yakası’nın en süratli gelişen bölgesi Basın Ekspres Yolu üstünde Mar Yapı imzasıyla yaşama geçirilen Divan Residence at G Tower projesinde gurbetçilere hususi 2 ayrı kampanya başlıyor.

0 34

İstanbul Avrupa Yakası’nın en süratli gelişen bölgesi Basın Ekspres Yolu üstünde Mar Yapı imzasıyla yaşama geçirilen Divan Residence at G Tower projesinde gurbetçilere hususi 2 ayrı kampanya başlıyor. Kusursuz tasarımın, otel konforunda hizmetle birleştiği G Tower’dan daire sahibi olmak isteyen gurbetçiler, peşin ödemede 5 sene kira garantisi ya da % 25 peşin 36 ay sıfır faiz kampanyalarından yararlanabilecekler.

İstanbul’un yükselen kıymeti Basın Ekspres Yolu’nda yaşama geçirdiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezlerinden biri haline getiren Mar Yapı, Divan Residence at G Tower projesinde gurbetçilere hususi 2 kampanyaya imza attı.  Sınırı olan sayıdaki evler için geçerli kampanyalar kapsamında nakit alımlarda 5 sene kira garantisi ya da % 25 peşin 36 ay sıfır faiz imkanıyla daire sahibi olmak mümkün.

Otel konforunda yaşam imkanı sunan Divan Residence at G Tower, 66 ile 84 M² içinde değişen 378 tane 1+1, 27 tane 1+1,5,  27 tane 2+1 olmak suretiyle 432 prestijli konuttan oluşuyor. Kusursuz tasarımın otel konforunda hizmetle birleştiği Divan Residence at G Tower’da sınırı olan sayıda 5 sene kira garantili 1+1 evler, yurtdışında çalışıp vatan topraklarına yatırım yapmak isteyen gurbetçilere hususi fırsatla 599 bin TL’den satışa sunuluyor. Ayıca seçili konutların haricinde ki evlerde gurbetçi vatandaşlara hususi % 25 peşin 36 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor.

Ulaşım kolaylığıyla da yatırımcıların dikkatini çeken Divan Residence at G Tower, Atatürk Havalimanı’nın yanı başlangıcında, E-5 ve TEM Otoyollarının buluşma noktasında Mimar Sinan metro durağına bağlantılı noktada bulunuyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle her geçen gün değerlenen Divan Residence at G Tower yatırımcısına kısa zamanda yüksek kazanç sağlamayı amaçlıyor.

Dünyadaki birçok şehrin sembolü haline gelmiş yapılara imza atan RMJM Mimarlık Ofisi’nin tasarladığı Divan Residence at G Tower’da, 3 bin M² alana haiz Boost spor merkezi, prestijli kafe ve restoranlar, yüzme havuzları, SPA merkezleri, toplantı odaları, kütüphane gibi aktivite yaşam alanları bulunuyor. Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası önder markalarla yapmış olduğu işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı imzası taşıyan G Tower projesinin rezidans yönetimini Türkiye’de otelcilik sektörünün önder markası Divan’ın üstlenmesi ile gerçek bir otel deneyimi sunuyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.