Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi ve 6 aylık değer tahmini

Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi ve 6 aylık değer tahmini Endeksa.com‘da

0

- Advertisement -

Gayrimenkul değerlemede dijital teknolojilerin gelişmiş olanaklarını kullanan Endeksa.com, yeni uygulamalarıyla sektörün çıtasını yükseltiyor. Endeksa Türkiye genelinde konutların, arsa/arazilerin ve ofis/büroların güncel verilerle kira ve satış değerlerini sunmanın yanı sıra gayrimenkulde son 4 yıllık değer değişimi gösteriyor ve gelecek 6 aylık değer tahmini yapıyor.

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, konut, arsa/arazi ve ofis/bürolar için tüm Türkiye genelinde mevcut satış ve kira değerinin yanı sıra 4 yıllık değer değişimini gösteriyor ve önümüzdeki 6 aylık dönem için değer tahmini yapıyor.

Endeksler ve trendlere anında ulaşım

Yenilenen Endeksa bir dizi yeni uygulamayla fark yaratıyor. Endeksa.com kullanıcıları, tek tıkla tüm konutların güncel satış ve kira değerleri, arsa/arazi endeksleri ve değerleri, ofis/büro endeksleri ve değerleri, 6 aylık ileriye yönelik değer tahmini ve haritada çizilen bölge içn 4 yıllık dinamik trend üretimi bilgilerine anında ulaşabiliyor. Endeksa‘nın gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde kullanıcılar ve yatırımcılar, yatırım planlarını çok daha sağlıklı yapma imkanına sahip oluyor.

 

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26