Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Gelecek Relax Fiyatları ve Genel Özellikleri

Gelecek Relax Tuzla projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunulurken teslime yakın zaman diliminde banka kredisi kulanılabiliyor.

0 47

Gelecek Relax Evleri Tuzla Aydınlı bölgesinde hayata geçiriliyor 3 bin 350 M² arsa alanı üstüne inşa edilecek olan Gelecek Relax Konutları içinde 96 daire barındırıyor. Çalışmada yer edinen daireler 1+1 ve 2+1 tiplerde alıcısına sunuluyor. Gelecek Relax projesinde 1+1 konutlar 69 M², 2+1 konutlar ise 101 M² olarak alıcısına sunuluyor.

Gelecek Relax Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Konut Tipi Fiyat Bilgisi
1+1 189.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla
2+1 269.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla

Ödeme Planı

Gelecek Relax projesinde kişiye hususi ödeme planları sunulurken teslime yakın sürede ise banka kredisi kulanılabiliyor.

Gelecek Relax konum olarak ile Tuzla Marina 12 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı 7 dakika, Okan Üniversitesi 9 dakika, Okan Üniversite Hastanesi 7 dakika, Tuzla Devlet Hastanesi 8 dakika, E6 ve E5 bağlantı yolları 4 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu 7 dakika, Sabancı Üniversitesi 7 dakika, Tuzla Sahil 5 dakika, Çeşitli Devlet kurumları 5 dakika, Tersaneler 4 dakika, Viaport ve Neomarin AVM 7 dakika mesafede yer alıyor. Gelecek Relax  Şubat 2019’da teslim edilmesi ön görülüyor

 

Telefon: 0216 447 5 447
Web site: http://gelecekrelax.com/
E-Mail: bilgi@gelecekyapi.com

98%
Çok iyi

Gelecek Relax Proje İncelemesi

Gelecek Relax projesinde en çok dikkat çeken seçenek fiyatlar ve lokasyon seçeneği. Konut fiyatlarının çok yüksek olduğu bu dönemde, Uygun fiyata konut bulabileceğiniz ender projelerden bir tanesi diyebiliriz. Projenin öne çıkan bir diğer özelliği de, üniversiteler ve ulaşım akslarına çok yakın olması da projeyi cazp kılıyor.

  • Gelecek Relax Mimari Tasarım
  • Gelecek Relax Fiyatlar
  • Gelecek Relax Ödemeler
  • Gelecek Relax Lokasyon
  • Gelecek Relax Aktivite

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.