Take a fresh look at your lifestyle.

Geleneksel Adore Kedi Evi Projesi yeniden başlıyor

Kedi Evi projesi tam gaz devam

0 46

Adore Mobilya,  daha önce gerçekleştirdiği Kedi Evi projesinin üçüncüsünü hayata geçirerek yine birçok kedinin sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlayacak.

Geleneksel olarak hayata geçirilen kedi evi sosyal sorumluluk projesi hayvanseverlerin büyük ilgisi ve katılımıyla her yıl daha da büyümekte ve daha fazla sokak kedisi ev sahibi olmakta. Adore Mobilya üretim sürecinde hasarlı ve atıl malzemeleri biriktirip kullanarak binlerce kedi evi üretiyor. Böylelikle sokak kedileri ev sahibi olurken hem de atıl malzemeler geri dönüşüm ile tekrar kazandırılmış oluyor.

Ücretsiz olan kedi evleri, proje kapsamında hayvanseverlerin ödeyebileceği küçük bir kargo ücretiyle Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Projeye destek olmak isteyen hayvan severler 27 Kasım Pazartesi günü itibariyle https://www.adoremobilya.com/kedi-evi adresinden kedi evlerini temin edebilirler. Kedi evlerini almak isteyen hayvan dostlarının ellerini çabuk tutması gerekmekte zira evler yoğun ilgi nedeniyle rekor denebilecek bir hızla tükenmektedir.

Adore Mobilya yetkilisi, “Yoğun ilgi gören sosyal sorumluluk projemizin üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz, mutluyuz. Tekrar altını çizmek isteriz ki kedi evleri satılmıyor, ödenen sadece kargo ücretidir. Bize sürekli neden sadece 1 adet ile sınırladığımız gibi sorular gelmekte.  Böyle bir sınırlama yapmak istemezdik, çok sayıda kediye bakan hayvan severler olduğunu da bilmekteyiz. Fakat maalesef birden fazla kedi evi alıp daha sonra bunu internette satmaya çalışanlar olduğunu gördüğümüz için böyle bir sınırlama yapmak zorunda kaldık.” şeklindeki açıklamalarıyla sorumlarımıza cevap verdi.

Kedi evleri sürekli üretilmeyip tüm yıl biriktirilen malzemelerle kedilerin en çok ihtiyacı olan kış aylarında tek seferde üretilip gönderilmektedir.

Kedi evlerinin tıpkı kendi ürünleri gibi kolayca kurulabilmesini istediklerini belirten firma yetkilisi, bu nedenle gönderilen kedi evi paketlerinin içerisinde montaj kılavuzu ve kurulum için tüm malzemelerin bulunduğunun altını çizdi.

Hayvanseverlerin kurduğu kedi evlerinin fotoğrafları markanın sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More