Genyap Oxygen Fiyatlar ve Genel Özellikler

0

- Advertisement -

Genyap Oxygen konutları İstanbul Kağıthane’de hayata geçiriliyor. 19 kattan oluşan bloklardan meydana gelen Genyap Oxygen konutları konum itibari ile daire alıcılarının dikkatini çekiyor. Genyap Oxygen konutlarında 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuluyor.

Genyap Oxygen Fiyat Sıralaması

Daire seçeneği Fiyat Bilgisi
2+1 572.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla
3+1 886.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla

Ödeme Tercihi

Genyap Oxygen konutlarında kişiye hususi ödeme seçenekleri sunulabiliyor.

Genyap ve 1000A Yapı tarafınca Kağıthane konumunda inşa edilecek olan Genyap Oxygen konutları tanıtım süreci fırsatları ile alıcısının karşısına çıkıyor. Mayıs 2019’da teslimlerinin gerçekletirilmesi hedeflenen Genyap Oxygen konutları 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor.

Genyap Oxygen konutları konum itibari ile Beşiktaş’a 15 dakika, Bölme’e 15 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15 dakika, Mecidiyeköy’e 5 dakika, Levent’e 5 dakika, Maslak’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 15 dakika, Seyrantepe ve Kağıthane Devlet Hastaneleri’ne ise 5 dakika yakınlıkta hayata geçiriliyor.

Kapanmaz ön cepheye haiz olan Genyap Oxygen konutları TEM Otoyolu bağlantısına 300 metre yakınlığı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda yaşam geçirilecek 3 kattan oluşan tüp geçit projesinin de çıkış noktasının 1 dakika yakınında bulunuyor

 

Telefon: 0212 295 12 95

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26