Listeleri Karşılaştır

Gerçek Yunan Eğlencesi, Elani Beach Restaurant’ta!

Gerçek Yunan Eğlencesi, Elani Beach Restaurant’ta!

Türkiye’nin uluslararası alanda 22 ödülü toplayan tek oteli Bodrum Kadıkalesi’ndeki Sianji Well-Being Resort, Akdeniz’in gurme lezzetlerini sunduğu Elani Beach Restaurant’ta her cumartesi akşamı Yunan geceleri tertipleniyor. “Greek Geceleri” konseptine sahip eğlencede, Gülşin Demirkeser’in sahnesiyle Kos ve Kalimnos adaları manzarası eşliğinde unutulmaz bir gece yaşamak mümkün.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 22 farklı ödülün sahibi Sianji Well-Being Resort, Elani Beach Restaurant’ıyla da adından söz ettiriyor. Bodrum’un yeni trend bölgesi Kadıkalesi’ndeki Elani Beach Restaurant, kalabalıktan uzaklaşıp Kos ve Kalimnos manzarası eşliğinde lezzet şöleni yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan. Elani Beach Restaurant, şimdi de “Greek Geceleri” ile adından söz ettiriyor.

Her cumartesi günü akşam 21.00’de başlayan gecede, deneyimli ses Gülşin Demirkeser ve orkestrası müzikleriyle kulaklarınızın pasını silerken, Şef Ali Akbalık’ın hünerli ellerinden çıkan menü ise lezzet şöleni yaşatıyor. “Greek Geceleri”ne özel olarak hazırlanan menüde, ezme patlıcan salatasından favaya, acukiden levrek marine kadar uzanan zengin meze çeşitleri, tadına doyulmaz kalamar tava, levrek şahane, “Balık sevmiyorum” diyenler için ise enfes dana minyonet bulunuyor.

Kuru baklava ve cevizli-kremalı özel lezzetlerden oluşan tatlılar da lezzet şölenine adeta damgasını vuruyor. “Greek Geceleri”ne özel olarak hazırlanan menünün fiyatı ise kişi başı 200 TL.  Eğlenceyi lezzetle taçlandıracağınız Elani Beach Restaurant’a, Sianji Well-Being Resort’ün özet yat limanı sayesinde teknenizle gelebilmeniz de mümkün. Gündüz 10.00’dan gece 01.00’e kadar hizmet veren Elani Beach Restaurant’ta her cumartesi günü saat 21.00’de başlayacak “Greek Geceleri” eğlencesine rezervasyon yaptırmanız için 0530 237 19 38 numaralı telefonu aramanız yeterli.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Marriott Şişli’de Aşkın Evrenselliği Temalı Sevgililer Günü

Keros Restaurant’ta 'Millennium Istanbul Golden Horn' kalitesiyle sunulan akşam yemeğinde set...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Aşkınıza tarih tanıklık etsin

Eski İstanbul’un tarihi yarım adası aşka tanıklık ediyor. 5 yıldızlı otel “Millenium...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Yılbaşında Gidebilecek En Ucuz Ülkeler

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz.Şimdi ise sıra 2018 yılının son...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.