Gökorman Konutları Büyük İlgi Görüyor

Anadolu Yakası’ndaki Gökorman Konutları ilk fiyat avantajıyla

0

Sinpaş GYO’nun deneyim, itimat ve ayrıcalıklarıyla hayata geçirilen Anadolu Yakası’ndaki Gökorman Konutları ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden bu yana tasarımı ve rakamsal boyutuyla adından söz ettiriyor.

Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası ve çağdaş mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerden fazlaca talep görüyor.

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki en yeni projelerinden Gökorman; doğa, yeşil ve çağdaş mimarisiyle dünyanın en mükemmel şehirlerinden İstanbul’a yakışacak bir proje olarak yaşama geçmeye hazırlanıyor.

Anadolu Yakası’nın en çok merak edilen projelerinden biri olan ve yaz başında ön satışlarına başlanan Gökorman, şehri ve doğayı buluşturan çağdaş mimari anlayışıyla yaşam ve yatırım arayışında olan herkesi cezbediyor.

Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ve mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın göz kamaştıran yıldızı olmaya aday.

Pencerenizden yeşili seyredin

1+1 daireden 4+1 konut tipine kadar farklı alternatiflerle tasarlanan İstanbul’un en özel bölgesindeki Gökorman’da konut sahibi olanlar, orman mazaralı bir yaşamda yeşilin doğayla uyumunu yakalama imkanına sahip olacaklar.

Anadolu Yakası soluk alacak

Dış cephesinde yer alan ağaç ve bitki gruplarıyla oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası soluk alacak.Gökorman sakinleri, 420 daireden meydana gelen projede naturel peyzaj alanları ile Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğin yanısıra doğaya ne kadar yakın olduklarını da hissetme olanağı bulacaklar.

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Gökorman’ın komşu parkında çocuklarınız, açık havada trafiğe kapalı alanda rahatça koşup oynayabilecek; gökyüzünü ve ormanı tanıyarak büyüyecek. Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen konumu ile de ideal bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26