Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Gökorman Konutları Büyük İlgi Görüyor

Anadolu Yakası’ndaki Gökorman Konutları ilk fiyat avantajıyla

0

Sinpaş GYO’nun deneyim, itimat ve ayrıcalıklarıyla hayata geçirilen Anadolu Yakası’ndaki Gökorman Konutları ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden bu yana tasarımı ve rakamsal boyutuyla adından söz ettiriyor.

Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası ve çağdaş mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerden fazlaca talep görüyor.

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki en yeni projelerinden Gökorman; doğa, yeşil ve çağdaş mimarisiyle dünyanın en mükemmel şehirlerinden İstanbul’a yakışacak bir proje olarak yaşama geçmeye hazırlanıyor.

Anadolu Yakası’nın en çok merak edilen projelerinden biri olan ve yaz başında ön satışlarına başlanan Gökorman, şehri ve doğayı buluşturan çağdaş mimari anlayışıyla yaşam ve yatırım arayışında olan herkesi cezbediyor.

Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ve mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın göz kamaştıran yıldızı olmaya aday.

Pencerenizden yeşili seyredin

1+1 daireden 4+1 konut tipine kadar farklı alternatiflerle tasarlanan İstanbul’un en özel bölgesindeki Gökorman’da konut sahibi olanlar, orman mazaralı bir yaşamda yeşilin doğayla uyumunu yakalama imkanına sahip olacaklar.

Anadolu Yakası soluk alacak

Dış cephesinde yer alan ağaç ve bitki gruplarıyla oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası soluk alacak.Gökorman sakinleri, 420 daireden meydana gelen projede naturel peyzaj alanları ile Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğin yanısıra doğaya ne kadar yakın olduklarını da hissetme olanağı bulacaklar.

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Gökorman’ın komşu parkında çocuklarınız, açık havada trafiğe kapalı alanda rahatça koşup oynayabilecek; gökyüzünü ve ormanı tanıyarak büyüyecek. Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen konumu ile de ideal bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.