Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Greenist açık havaya davet ediyor

0

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres-Güneşli bölgesinin gizli vahası Greenist yılın 6 ayını açık havada geçirmek isteyenlere sayısız seçenek sunuyor.

Greenist’te balkonlar, teraslar ve kat bahçelerinin yanı sıra 14 bin metrekare peyzaj alanı ve hemen yanı başında yer alan yemyeşil bir koru var! Bahar indirimi kampanyası devam eden Greenist dairelerin metrekare fiyatları ise 5.030 TL’den başlıyor.

Doğayla iç içe ve aynı zamanda şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’te bahar tüm renkleriyle devam ediyor. Şehirden uzaklaşmadan İstanbul’u ve her gün yeşile uyanma keyfini bir arada sunan Greenist Evleri, geniş kat bahçeleri, teras seçenekleri, tertemiz havuzu ve çocuklar için oyun parklarıyla yazı dışarda karşılamaya hazırlanıyor.

Kentin merkezinde olmasına karşın aynı zamanda küçük bir korunun bitişiğine konumlanan Greenist Evleri, şehirden izole edilmiş yaşam alanı ve tertemiz havasıyla bol oksijen ve huzura davet ediyor.

Bir yandan baharı yaşarken, bir yandan yaza hazırlanan Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertleri için zengin aktivite seçenekleri de sunuyor. Açık ve kapalı havuz, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile hayat çok daha keyifli bir hale geliyor.

Bahara özel yüzde 12 indirim devam ediyor

14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler, 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, bahar ayına özel gerçekleştirilen yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Greenist’in bahar kampanyası, konforu kolaylıkla erişilebilir kılıyor, herkesi açık havanın keyfine davet ediyor.
www.greenist.com.tr

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.