Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Greenist’te yüzde 12 indirimle son 12 dubleks!

Greenist son daireler için yeni bir kampanya başlattı, “Geniş aile”ler için kaçırılmayacak son kampanya, Greenist’te yüzde 12 indirimle son 12 dubleks!

0 21

Basın Ekspres – Güneşli Bölgesinin en yeşil butik projesi Greenist’in 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen son 12 dubleks dairesi yüzde 12 indirimle satışa sunuluyor. Ev sahibi olmak isteyenler, 31 Mart tarihine kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

Bölgenin en yeşil projesi olan ve 174 daireden oluşan Greenist, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 geniş dubleks evlerinin yanı sıra 1+1 den 4,5+1’e teras veya kat bahçeli daire seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Greenist, özellikle geniş aileler ve sık misafir ağırlayanların tercih etmek isteyeceği, 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 5+1 ve 4,5+1 geniş dubleks dairelerini 31 Mart Cumartesi gününe kadar yüzde 12 indirimle satışa sunuyor. Eşyaların kaplayacağı alanı dert etmeden evini dilediği gibi dekore etmek ve sıkışmadan özgürce yaşamak isteyenler Greenist’in dubleks dairelerinde daha fazla alanda ferahlığı doyasıya yaşama imkanı buluyor.

Sınırsız aktivite, benzersiz sosyal alan

Greenist, içerisinde sadece konutların yer aldığı “güvenli site” olma ayrıcalığına sahip bulunuyor. Eşsiz bir manzara, modern ve ferah bir mimarinin yanı sıra, sakinlerine, oda sayısı kadar otopark alanı ve depo odaları imkanları da sunuyor. Greenist’te 2800 metrekarelik bir alana yayılan sosyal alanda, ailenin tüm fertleri için pek çok aktivite seçeneği yer alıyor. Çocuklara özgürce sosyalleşip eğlenebilecekleri aktivite imkanları sunan Greenist’in sosyal alanları arasında, oyun parkları, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, kafe ve restoran da yer alıyor. Greenist’te spor alanları son derece geniş ve çeşitli: Çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, fitness salonu,  sauna, buhar ve masaj odaları, pilates ve yoga odaları 7’den 70’e her yaşa hitap ediyor.

20 bin metrekare üzerine inşa edilen Greenist, 14 bin metrekaresi peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80 bin metrekarelik Bahçelievler semt korusu ile aynı zamanda bölgenin en yeşil projesi. Çevreci mimarisiyle enerji tasarrufuna yatırım yapan Greenist konutları, her anlamda hayatı kolaylaştırıyor ve daha keyifli bir hale getiriyor.

İstanbul’daki çok özel konumuyla, Havaalanına 6,5 km. E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan Greenist ayrıca, bölgenin en iyi eğitim kurumları ile sağlık merkezlerine yakınlığı ile ilgi çekiyor.

 

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.