Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Greenist’ten Bahar Fırsatı

0 34

İstanbul’un hızla gelişen Basın Ekspres bölgesinde yer alan Greenist Projesinde bahara özel kampanyalar başladı. Yaşamın başladığı projede, daire satış bedelinin %75’ ine kadar çok özel faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

Greenist’ten Bahar Fırsatı
Greenist’ten Bahar Fırsatı: Yüzde “0,00” faizle başlayan kredi imkan

Şehrin yeni yüzü Bahçelievler, Basın Ekspres bölgesinde hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist konutlarında, bahar kampanyası başladı.

Greenist’ten Bahar Fırsatı

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan Greenist Konutları’nda mutluluğunu geniş ve ferah alanlara yaymak isteyenler için dubleks daireler özellikle büyük aileler tarafından tercih ediliyor. Her dubleks dairenin kendine özel bahçesi olduğuna dikkat çeken Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Satışları hızla devam eden projemizde dubleks daireler de epey ilgi gördü. 148 350 metrekare arasındaki dubleks daire seçeneklerimiz, çocuklu ve geniş aileler için büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Greenist’ten Bahar Fırsatı

Hali hazırda 80 bin metrekare semt parkı ile çevrili, özel mimari konsepti ile butik bir proje olan Greenist’te her dubleks dairenin ayrıca kendine özel bir bahçesi olması en büyük avantajlarından biri” dedi. “Dört mevsim tatil vadediyoruz” ilkesiyle yola çıkan Greenist’te dubleks dairelerin yanı sıra, her dairenin mutlaka bir balkon/teras veya kat bahçesinin olduğu, oda sayısı kadar otopark alanına ve geniş sosyal alanlara sahip olan Greenist konutlarında bahara özel kampanyalı banka faiz oranları uygulanıyor. Banka kredisi kullanımında 60 aya yüzde 0,68 ve 120 aya yüzde 0,89 çok özel faiz oranları ile Greenist müşterilerine bahara yeni bir evde girme imkanı sağlıyor.

 

Greenist’ten ev alana yüzde “0,00” faizle başlayan kredi imkanı

Doğa ile şehir hayatını buluşturan Greenist konutlarında, 12 ay vadede faiz uygulanmıyor.  120 aya kadar değişen çok özel faiz oranları Garanti Bankası aracılığıyla, dönemin en uygun ödeme fırsatlarını Greenist müşterilerine sunuyor.

 

Greenist Konutlarının Bahar Kampanyası;

Vade Faiz Oranı
12 0,00%
24 0,07%
36 0,41%
48 0,58%
60 0,68%
72 0,75%
84 0,80%
96 0,83%
108 0,86%
120 0,89%

 

www.greenist.com.tr

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.