Gümüşlük Vista Sunset Evleri Bodrum’da bir başka Bodrum vadediyor !!

1

Gümüşlük Vista Sunset Evleri Bodrum’da bir başka Bodrum vadediyor !!

Derincam İnşaat tarafından, Bodrum’un İncisi Gümüşlükte huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat eden Vista Sunset projesi inşaat sürecini tamamladı ve satışlara başlandı.

Gümüşlük Koyunbaba mevkiinde deniz ve doğa ile iç içe olan proje, 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleriyle Ağustos 2016 tarihinde teslim edilecek.

Dubleks daireler 1.150.000 TL, stüdyo daireler ise 570.000 TL fiyatlarla satılacak.

Son yılların yükselen değeri Gümüşlüğün en güzel bölgesinde, güneşin bile farklı battığı bu eşsiz ortamda yaşamak isteyenler için Derincam İnşaat, konforu ve doğayı birleştiren eşsiz bir ortam sunuyor.

Proje’de yok yok !!

Denize üç dakikalık mesafede bulunan proje çağımızın modern mimari ve yapı teknolojilerine uygun olarak hazırlandı. 4 bin 240 metrekarelik bir alanda kurulu proje, 8 blok, 16’sı dubleks, 8’i teras daire olarak planlandı.

Projenin 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleri mevcut.

Flat Dairelerde 2 adet 25+25 toplamda 50 m2 teras alanları bulunuyor. İstenirse terasların her ikisi veya bir tanesi kapatılarak oda haline getirilebiliyor.

Kompleksin içinde 24 saat güvenlik ve kamera sistemi, güneşlenme terası, vitamin bar/cafe ve bugünün teknoloji harikası bir malzemeyle döşenen havuzu bulunuyor.

Manzara ile bütünleşen ”sonsuz havuzu’, özel imalat mutfakları, özel pergole dizaynı ve teras ile bahçe sulama sistemleri ile modern mimariyi doğa ile buluşturuyor..

Bunların yanı sıra su arıtma deposu, kısmi kapalı otoparkı, asansörü ve güneşlenme platformu ile Vista Sunset sakinlerinin rahat etmesi için her ayrıntıyı düşünülmüş.

Gümüşlükte, sessiz ve bakir bir ortamda yaz ve kış yaşamak isteyenlerin karar vermeden önce mutlaka görmesi gereken bir proje olarak dikkat çekiyor.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
  1. Orhan diyor

    Proje fiyatları güncel mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz