Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Güncel verilerle arazi ve ofislerin satış ve kira değerleri

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, yeni uygulamaları hizmete sunarak tüm Türkiye genelinde konutların satış ve kira değerlerinin yanı sıra arsa/arazi ve ofis/büro satış ve kira değerlerini de otomatik olarak gösteriyor.

0 22

Konutların güncel satış ve kira değerlerinin yanı sıra arsa/arazi ve ofis/büroların güncel satış ve kira değerlerini de kullanıcıların hizmetine sunuyor.

 

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, yeni uygulamaları hizmete sunarak tüm Türkiye genelinde konutların satış ve kira değerlerinin yanı sıra arsa/arazi ve ofis/büro satış ve kira değerlerini de otomatik olarak gösteriyor. Endeksa kullanıcıları, il, ilçe, mahalle ya da daha dar ölçekte konut, arsa/arazi ile ofis/büroların satış ve kira değerlerine de anında ulaşıyor, zaman içindeki değer değişim trendlerini ve gelecek 6 aylık değer tahminini inceleyebiliyor.

 

Ada/parsel no ve UAVT koduyla arama

Yenilenen Endeksa’da, açık adresin yanı sıra ada/parsel no ve Ulusal Adres Veri Tabanı (UAVT) koduyla da arama yapılabiliyor, istenilen gayrimenkule ulaşılarak değer bilgisi incelenebiliyor.

 

Türkiye’nin her yerinde saha araştırmaları yapan lisanslı Endeksa değerleme uzmanlarının hazırladığı verilere dayanarak anında bilgi veren platform, otomasyona dayalı istatistiki modelleme ve makine öğrenimi yöntemleri ile konut değerlerini hızla ve doğru bir şekilde hesaplayabiliyor. Endeksa, konut, arsa/arazi ve ofis büro satış ve kira değerlerinin yanı sıra bölge bazında yaşayanların demografik bilgileri, bölgedeki ticari parametreleri ve yaşam alanlarını da sunuyor.

 

Gayrimenkul profesyonellerinin yanı sıra bireysel kullanıcıların da yoğun olarak kullandıkları platform, kullanıcılara yapmış oldukları otomatik değerlemeleri raporlayabilme, güvenilir ve bağımsız görüşe ulaşmak için bulundukları bölgelere hakim deneyimli uzmanlardan görüş raporu talep etme imkanı da sağlıyor.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.