Günübirlik Kiralık Evler Suç Yuvası

Bu evlerden uzak durun!

0

- Advertisement -

Büyükşehirlerde her geçen gün sayıları artan günübirlik kiralık evler tam bir para tuzağı olduğu gibi aynı zamanda, suç yuvası haline gelmiş durumda.

Normal daireleri süsleyip püsleyip çeşitli ilanlarla insanları buralara çekmeye çalışan ruhsatsız ve kaçak günü birlikevlerde konaklamadan önce bir kere daha düşünün. Her türlü pisliğin kol gezdiği günü birlik evler başınıza iş açabilir. Terör örgütlerinden tutunda diğer adli suçluların da kullandığı bu evler denetimsiz ve güvensiz olduğundan başınıza gelmeyen kalmayabilir.

Günübirlik evler ne kadar güvenli?

En önemli soru bu aslında.  Bu mekanları işletenler kimler?  Ödeme yaparken kartlarınızın kopyalanmaından tutun da kimlik bilginize, hatta mahremiyetinize kadar tehlikedesiniz demektir.  Hiç bir denetimin olmadığı merdiven altı bu mekanlar da şantaja varabilecek görüntülerinizin de olması kaçınılmazlar arasında. Maliye bakanlığının kısakacına giren günü birlik evler de denetimlerin yoğunlaşacağı  ağır cezaların da uygulandığı ve uygulanmaya devam edileceği gelen bilgiler arasında.

Günübirlik evde terörist barındıran müebbet hapis yiyecek.

Teröre destek vermek suçundan müebbet hapis, ve mal varlıklarına el konulmasına kadar ağır cezalar uygulanacak.

Fuhuşa aracılık eden yandı

Günübirlik evlerde fuhuşa aracılık suçundan işlem yapılacak. Gece ve gündüz denetimlerin de suça karıştığı tespit edilen evler ve sahipleri hakkında ağır ceza işlemleri uygulanacak.

 

 

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26