Hatchet Caye Adası 9.9 Milyon Dolara Satışta

Hatchet Caye Adası Satışta

0

Karayip Denizi üzerinde, Belize’de bulunan Hatchet Caye adası satışa sunuldu. Bünyesinde barındırmış olduğu lüks otel ile birlikte alıcılarını bekleyen Hatchet Caye adası sizlerle;

Orta Amerika’nın ülkeleri arasında yer alan Belize, sahip olduğu doğa harikalarıyla görenleri büyülemeyi başarıyor. Bayrağında insan resmi olan dünyanın tek ülkesi olarak da bizleri şaşırtmayı başarıyor. Maya topraklarının bir parçası olan, 1980’li yıllarda ise Birleşmiş Milletler Teşkilatı’nın denetimi altında kendi yönetim şeklini belirleyen ülke, 1981 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir.

Şaşırtıcı özelliklerinin yanı sıra cennet arazileri ve ederine göre uygun fiyatlı satılık adalarıyla da iştah kabartmayı başarıyor. Özel bir adaya sahip olan ünlüler arasında yer alan Leonardo DiCaprio’nun 1.7 milyon dolarlık etkileyici adasının da bulunduğu Belize, lüks bir otel ile birlikte satışa çıkarılan Hatchet Caye adasıyla karşımıza geliyor.

Şimdi dilerseniz Hatchet Caye adındaki bu satılık adayı tanıyalım:

Satılık Belize Adası Boyutu ve Konumuyla Görenleri Şaşırtıyor

Halihazırda dillere destan güzelliğiyle ünlü isimlerin de aklını çelen Belize adaları, huzura ve doğaya kavuşmak isteyenlerin hayallerini süslemeye devam ediyorlar. Yaklaşık olarak 3 hektarlık bir ada olan Hatchet Caye şimdilerde şanslı sahiplerini arıyor. Belize’den 27 km uzakta bulunan bu güzel ada, bünyesinde barındırmış lüks oteliyle de misafirlerini kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Belize, Bariyer Resif Rezerv Sistemi’ne oldukça yakın bir konumda doğal bir kumsala sahiptir. Etkileyici bir doğa içerisinde huzura ulaşmak için ideal bir yaşam alanı olabilir.

Hatchet Caye Adası Üzerinde Bulunan Tesisler ve Olanaklar

Masaj, yüz bakımı ve rahatlamak için çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz bakım merkezinin de bulunduğu Hatchet, lüks oteliyle de konforu üst düzeye çıkarıyor. 2011 yılında Belize Hatchet adasına yerleştirilen bu tesis, 12 odalı etkileyici bir tatil mekanı olarak açılmış. Ayrıca beş odalı bir ana binanın da yer aldığı bu pastoral adada; deniz mahsullerinden oluşturulan menü ile damağınızı şenlendirebilirsiniz.

Satılık Hatchet Caye Adasının Fiyatı

Mercanlar ve lagünler tarafından süslenen göz alıcı bir resif ile çevrelenmiş olan bu adada, şnorkel ile dalış gerçekleştirmek eğlenceli bir deneyim olabilir. Ayrıca kaplumbağaların bulundukları alan Camacho’da da bu sevimli canlılarının doğal yaşamını keşfedebilirsiniz. Eğer sizler de Belize’nin bu satılık adasının sunmuş olduğu huzur dolu yaşama ulaşmak istiyorsanız, 9.9 milyon doları gözden çıkarmalısınız.

Tropikal bir adada olabilecek bütün güzellikleri bünyesinde barındıran Hatchet Caye, tamamıyla yaşanılası bir Belize adası olarak doğa tutkunlarının hayallerini süslüyor. Bütçe sorunu yaşamayan bireylere göre oldukça uygun maliyetli bir ada olan Hatchet Caye’de bu büyüyü yaşamak istemez miydiniz?

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.