Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

HEP İstanbul Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

1 39

HEP İstanbul projesinde  ev sahibi olmak isteyenler ‘Taksite Mola’ kampanyasıyla 2016 yılında banka taksiti ödemeyecek.

Tekfen Emlak Geliştirme, Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgenin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesi ile hayatlarının evine sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.HEP İstanbul Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

 

HEP İstanbul Kampanyalar

Tekfen güvencesiyle hayata geçirilen HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde ‘Taksite Mola’ kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor…

HEP İstanbul evlerinden  banka kredisi ile ev alanlar 2016 yılı boyunca hiç taksit ödemeyecek, ödemelere 2017 yılında başlayacak. Yüzde 25 peşinat ödeyerek, banka kredisi kullananlar vadesi ne olursa olsun ödemelerine Ocak 2017’de başlarken,  HEP İstanbul ’da yaşam Nisan 2017’de başlayacak.

HEP İstanbul Ödeme Seçenekleri

Tekfen Emlak Geliştirme’nin Ekim itibariyle başlattığı kampanya kapsamında evlere sadece yüzde 1 peşinatla ve ara ödemesiz şekilde sahip olunabiliyor. Nisan 2017’de teslim edilmesi planlanan projede 7 farklı bankadan mortgage kredisi kullanma imkânı da bulunuyor.

2+1 : 282.000 498.000 TL
3+1 : 459.000 574.000 TL

Taksitler Ocak 2017’de başlıyor…

Tekfen kalitesini, HEP İstanbul projesiyle avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenlere sunmaya devam ettiklerini belirten Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, “Tekfen olarak, ‘Taksite Mola’ kampanyasıyla 2016 yılı boyunca taksit ödemeden HEP İstanbul’dan 311 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilme şansı sunuyoruz. Yalnızca yüzde 25 peşinat ödeyerek yüzde 75 banka kredisi kullanan HEP İstanbullular Ocak 2017’ye kadar kredi taksidi ödemeyecek ve evlerinde Nisan 2017’de oturmaya başlayabilecekler.” dedi.

Ömer Egesel ayrıca “Bugüne kadar tüm ünitelerin yüzde 65’inin satışını tamamladık. HEP İstanbul’un başarılı satış grafiğinde Proje’nin yanı sıra Tekfen markasının 60 yıllık deneyiminin çok önemli olduğunu düşünüyoruz.”  dedi.

http://www.hepistanbul.com.tr

Hep İstanbul Ulaşım Haritası

1 yorum
  1. emlakrotası diyor

    Proje fiyatları güncel mi?

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.