Take a fresh look at your lifestyle.

Heran İstanbul’da fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor

Kartal’da inşa edilen Heran İstanbul projesi tanıtıldı. Destek Group tarafından Anadolu Yakası’nda konumlandırılan proje, panoramik deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Lansmana özel uygun fiyatlar da yatırımcılara fırsat sunuyor.

0 42

Heran İstanbul projesi Four Seasons at the Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. 1983 yılından bu yana çeşitli hizmetler sunan Destek Group tarafınca hayata geçirilen proje, lüks anlayışına getireceği yeniliklerle yatırımcı nezdinde ayrım oluşturacak.

Konut seçenekleri

Kartal’da hayata geçirilen proje 4 blok halinde yükseliyor ve 318 daire, 20 cadde mağazası bulunuyor.

Lüks ve konforlu detaylara haiz projede; 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft konut seçenekleri var. Heran İstanbul’da konutlar 72 ila 178 M² içinde değişim gösteriyor.

63.210 metrekarelik inşaat büyüklüğü üstüne konumlanan proje aktivite imkanlar açısından da oldukça zengin. Kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüme patikaları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor.

Heran İstanbul fiyatları

Yüksek yatırım kapasitesine sahip projede bulunan 1+1 evlerde lansmana hususi fiyatlar sunuluyor.

İstanbul’un hızlı gelişen bölgelerinden Kartal’da yer alan ev projesinde 269 bin TL’den başlıyor.

Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, “Sektörde derin birikimlerimizi projemize yansıttık ve Kartal’da geliştirdik. Projemiz; konumu ve ayrıcalıklarıyla bölgeye ve yatırımcısına sürekli bir şekilde değer kazandıracak bir proje” dedi.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More