Hilti Açık Kapı Günü 11 Haziran’da!

0

Hilti Center’ların kapısı avantajlı fırsatlar için herkese açıkİnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, 2016 yılında Hilti Center’larda 4 kez düzenlenecek olan ‘Hilti Açık Kapı Günü Etkinliği’nin ikincisini 11 Haziran Cumartesi günü gerçekleştiriyor.

Etkinlik kapsamında birbirinden avantajlı fırsatlar ve indirimler Hilti müdavimlerini bekliyor olacak.

İnovatif ürünleri ve hizmetleri ile inşaat sektöründe fark yaratan Hilti, 2016 yılının ikinci ‘Hilti Açık Kapı Günü Etkinliği’ni 11 Haziran Cumartesi günü Türkiye çapındaki tüm Hilti Center’larda gerçekleştiriyor. Belirli ürünlerde yüzde 55’e varan indirim oranının yanı sıra tüm uç ve bıçaklarda 4 al 3 öde kampanyasının olacağı Hilti Açık Kapı Günü’nde, teşhir ürünlerinde yüzde 35 oranında indirim fırsatı sunulacak. Ayrıca 1.250 TL ve üzeri alışveriş yapan Hilti müşterilerine özel hediyeler olacak.

Ödüllü Çivi Çakma Makinası’na lansman öncesi özel fiyat!

Hilti Açık Kapı Günü’nde, betona ve çeliğe çivi çakabilen ve sadece batarya ile çalışan dünyanın ilk Çivi Çakma Makinası ödüllü Hilti BX 3 ürününün, lansman öncesi ön siparişleri alınarak Hilti müdavimlerinin özel fiyat avantajından ve ekstra hediyesinden faydalanması da sağlanacak.

Hilti Açık Kapı Günü Etkinliği’; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’da yer alan Hilti Center’ların yanı sıra 2016 yılının ilk çeyreğinde açılışı gerçekleştirilen yeni İzmir Aliağa, Malatya ve Konya’daki Hilti Center’larda yüzlerce Hilti tutkununu bir araya getirecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26