Hilti'den usta babalara yeni ürün

0

- Advertisement -

Hilti’nin üstün performansı ve dayanıklılığı babaların gücüne güç katıyor. Evinin Ustası Babalara Hilti’den Yeni Ürün

İnşaat el aletleri sektörünün önde gelen markası Hilti’nin yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı, küçük delim ve kırım işlerinde evinin ustası babaların en büyük yardımcısı olacak.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünler geliştiren inşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı ile Babalar Günü için en iyi hediye alternatiflerinden biri olarak dikkat çekiyor. Küçük çaplı delim ve kırım işlerinde babaların sağ kolu olmaya aday olan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, kendi sınıfındaki ürünlerden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun süre dayanıklılık gösteriyor.

Hilti.jpg" alt="Hilti'den usta babalara yeni ürün" width="800" height="438" /> Hilti’nin Ödüllü Yeni Ürünü Dünyada Bir İlk

En “baba” özellikler bu üründe buluştu

Marka vaadi “Hilti. Üstün Performans. Üstün Dayanıklılık.” olan Hilti’nin yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı ile usta babalar zorlu uygulamaların bile üstesinden rahatlıkla gelecek. Hilti TE 3 Delici Kırıcı, toz toplama adaptörü ile baş üstü uygulamalarda da babalara ekstra kolaylık sunacak.

Tamir servisinde verimlilik ilkesiyle tasarlanan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, düşüp kırılma, suya girme ve hatalı kullanım dışında “2 yıl masraf yok” uygulaması kapsamında garanti altında sunuluyor. Ergonomik tutma kolu tasarımıyla evinin ustası babalara rahat uygulama imkanı sunacak olan yeni nesil Hilti TE 3 Delici Kırıcı, Hilti Center’lardan veya hilti.com.tr internet adresinden temin edilebiliyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26