Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Hilti’nin Ödüllü Yeni Ürünü Dünyada Bir İlk!

0 11

Betona ve çeliğe çivi çakabilen ilk Akülü Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF

Hilti’nin Ödüllü Yeni Ürünü Dünyada Bir İlk!

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, betona ve çeliğe çivi çakabilen dünyanın ilk sadece batarya ile çalışan Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF ürününü sektörle buluşturdu. İlklerinin yanı sıra Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, dolu tuğla, beton ve çelikte güvenilir, sürekli olarak yüksek performansta ve yüksek tespit kalitesinde kullanım sağlıyor.

Hilti’nin Ödü lü Yeni Ürünü Dünyada Bir İlk!
Akülü Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat ve el aletleri sektöründe fark yaratan marka Hilti, Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen yeni ürünü Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası’nı pazara sundu. Dünyada bir ilk olarak betona ve çeliğe çivi çakabilen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, güvenilirliği ve yüksek performansıyla da dikkat çekiyor.

Hilti’nin Ödü lü Yeni Ürünü Dünyada Bir İlk!
Akülü Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF

Dolu tuğla, beton ve çeliğe çivi çakan ve elektrik enerjisi haricinde herhangi bir yakıt kullanmadan çalışan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, saniyede 1 çivi çakabilen son derece verimli tespit hızına sahip. Akünün tek şarjıyla 600 çiviye kadar çakma olanağı sunan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, uygun olabilecek bütün ana malzemelerde hızlı ve kolay montaj için en büyük yardımcı olmaya aday.

Alet ve akü durumunun kolayca izlenmesi için LED göstergeye sahip olan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası; köşelere, duvarın yakınına veya dar yerlere kolay erişim için dizayn edilmiş ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca makinaya daha az kuvvet uygulayarak çakma işlemine hazırlama, daha az gürültü ve daha az geri tepme özellikleri sayesinde yüksek kullanıcı konforu sunuyor. Alçı panel profilini betona, dolu tuğlaya ve çeliğe seri bir şekilde sabitleyebilen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, iç mekan alçı panel uygulamaları, küçük çaplı elektrik boru (conduit) montajı, küçük çaplı ısıtma soğutma boru kelepçe ve klemplerinin montajı için de ideal bir performans sergiliyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.