Home Store’dan büyük yaz indirimi

0

- Advertisement -

Türkiye’nin ünlü moda markası Home Store, bu yaz da tüm ürünlerde uyguladığı yüzde 50 + yüzde 40 indirimiyle, kalite ve şıklığa önem veren müşterilerini karşılıyor.

Modanın vazgeçilmez adresi Home Store, tercihini her zaman şıklık, konfor ve kaliteden yana kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 50 + yüzde 40 büyük yaz indirimini sunuyor.

Desenli, salaş-uzun seçenekli hırkalar, farklı kumaş tercihleriyle tulum ve pantolonlar ve deri ceketler gibi birbirinden farklı ürünleri bünyesinde barındıran Home Store, yüzde 50 + yüzde 40 büyük yaz indirimiyle müşterilerini bekliyor.

Bu yaz tüm dikkatler Home Store’la sizin üzerinizde

Home Store’un özgün tasarımlarından vazgeçemeyen müşterileri, yüzde 50 + yüzde 40 büyük yaz indirimiyle ceketlerden elbiselere, çanta ve aksesuarlardan ayakkabılara kadar tüm Home Store ürünlere uygun fiyatlarla sahip oluyor.

Kadınların gardırobunun vazgeçilmezi Home Store, yaza özel yüzde 50 + yüzde 40 indiriminden yararlanmak isteyen müşterilerini tüm Home Store mağazalarında ve www.homestore.com.tr ‘de bekliyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26