Listeleri Karşılaştır

Hürriyet Emlak "Emlağın En'leri Ödül Töreni" İle Sektörü Sahipleniyor

Türkiye’nin emlak dikeyindeki lider sitesi Hürriyet Emlak, ‘‘Emlağın En’leri Ödül Töreni’ ile emlak sektörünü kucaklamaya hazırlanıyor. 2 Haziran 2016’da gerçekleştirilecek Ödül Töreni, Türkiye’nin emlak ofislerini buluşturacak.

Hurriyetemlak.com, 10. yılına emlak sektörünü kucaklayarak giriyor. Türkiye’de ilk kez emlak ofislerinin ödüllendirileceği bir tören hazırlığında olan Hürriyet Emlak, ‘Emlağın En’leri Ödül Töreni’ ile sektörde emlak ofislerini sahiplenen ilk marka oluyor. Kurulduğu ilk günden bu yana, emlak ofislerinin ilk tercihi olan Hürriyetemlak.com tarafından gerçekleştirilecek ‘Emlağın En’leri Ödül Töreni’ 2 Haziran 2016’da Grand Tarabya Oteli’nde düzenlenecek.

ÖDÜLLER TÜM TÜRKİYE’Yİ KAPSIYOR

Ödül törenine, Hurriyetemlak.com’un ‘Emlakçı Puanı’ verilerine göre, Hürriyet Emlak’ı kullanan emlak ofisleri arasından en yüksek puanı alanlar katılacak. Törende, toplam 10 kategoride 20 ödül sahibini bulacak: her bir kategoride, biri İstanbul, Ankara, İzmir; diğeri bu üçü dışındaki illerden olmak üzere, 2 farklı emlak ofisine ödül verilecek. Açılış konuşmasını Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın yapacağı tören, emlak sektörünün önemli temsilcilerini buluşturacak. Gayrimenkul sektörünün önemli temsilcilerinin de katılacağı gecede, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Ağaoğlu da bir konuşma yapacak.

Tören hakkında bilgi veren Hürriyet Emlak Genel Müdürü Cenk Angın, “Emlak sektöründeki 10 yıllık deneyim ve birikimimizi, bu defa sektörü sahiplenerek ve kucaklayarak daha değerli kılmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, ‘Emlağın En’leri Ödül Töreni’ni düzenleyerek, hem sektörü teşvik etmenin, hem de emlak ofisleri ile olan bağlarımızı pekiştirmenin gururunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Türkiye’nin en eğlenceli Çocuk Festivali başlıyor!

Türkiye’nin ödüllü “en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” Viaport Asia, 23...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

TOKİ borcunu kapatana yüzde 22 indirim yaptı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Güvenilir Bir Adalet Sistemi Güçlü Bir Ekonominin Temelidir

ÖZEL Avukatlık Danışmanlık'ın kurucusu, TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.