Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Hürriyet Emlak’ta ilanlar artık daha net

“Fotoğrafta gördüğüm evin gerçek hâli mi?” sorusuna son!

0

İnternet üzerinden gayrimenkul arayanların sayısı her geçen gün daha da artıyor. Pek çok kişi, aradıkları gayrimenkulü gidip görmeden önce fotoğraflara bakarak karar veriyor.

Bireysel kullanıcılara ve emlak sektörüne yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdüren Hürriyet Emlak, ilan fotoğraflarındaki iyileştirme çalışmalarıyla gayrimenkul arayanların beklentilerini karşılıyor. Hürriyet Emlak, ön filtre özelliği sayesinde fotoğrafları daha yüksek kaliteye çıkarırken, ‘dev foto’ özelliği ile kullanıcıları daha büyük ve detaylı fotoğraflarla buluşturuyor. Bu sayede kullanıcılar, bir ev ilanına bakarken artık o ev hakkında daha fazla fikir sahibi oluyor.

Emlak sektörünün nabzını tutan Hürriyet Emlak, profesyonel ekibi ile yüksek kalitede hizmet vermek için teknik çalışmalarını sürdürüyor. Güncel ve detaylı ilanları sayesinde kullanıcıların aradıkları gayrimenkule daha hızlı ulaşmasını kolaylaştırırken, emlak ofislerinin ve gayrimenkul sahiplerinin de satışını hızlandırıyor.

İnternet üzerinden gayrimenkul arayanların sayısı her geçen gün artarken, gayrimenkul ilanlarının fotoğrafları en belirleyici kriterlerden biri oluyor. İnsanlar, aradıkları gayrimenkulü gidip görmeden önce fotoğraflara bakarak karar veriyor.

Hürriyet Emlak’ın yaptığı iyileştirmeler sayesinde kötü çekilmiş, çözünürlüğü düşük, bulanık ve gerçeği yansıtmayan fotoğraflara artık yer verilmiyor.

Hürriyet Emlak’a koyulan ilanlarda fotoğrafların ışık ve renk ayarları, boyutlandırılması ön filtreden geçiyor. Yeni ilan fotoğraflarının üzerinde bulunan web adresi, ilan ID numarası, emlak ofisi logosu gibi filigranlar daha da küçültülüyor. Fotoğrafların renk ve çözünürlükleri iyileştirilerek standart bir görünüme kavuşuyor. Kullanıcılar, bu sayede ilanları daha detaylı bir şekilde inceleyebiliyor. Yapılan iyileştirmelerle birlikte ‘dev foto’ özelliği sayesinde, kullanıcılar aradıkları gayrimenkul hakkında daha fazla fikir sahibi olabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.