Listeleri Karşılaştır

Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı

Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı

2009 yılından bu yana Türkiye’de binlerce konuta imza atan Huzurlu İnşaat, Anadolu’da ve İstanbul’da tamamladığı projelerin teslimatlarına başladı. Firma, Samsun’da 7. Etap Huzurlu Kampüs Marina projesinde yer alan 71 konutun teslimini gerçekleştirirken Huzurlu Marmara Beylikdüzü ve Huzurlu Marmara Bostancı projelerinin teslimi için de gün sayıyor.

 

Türkiye’de nitelikli konut projelerine imza atan Huzurlu İnşaat,  İstanbul’da geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara Beylikdüzü ile Huzurlu Marmara Bostancı projelerinde erken teslimata hazırlanırken Samsun’da 8 projesinden 7’ncisi olan Huzurlu Kampüs Marina’nın anahtar teslimini de gerçekleştirdi.

Samsun – Atakum ilçesinde yer alan Huzurlu Kampüs Marina projesinde 2 blokta toplam 71 konut yer alıyor. 2009 yılından bu yana 19 ilde 41 şantiyesiyle konut üretimine devam eden Huzurlu İnşaat, şu ana kadar 36 projesini tamamladı. Samsun’da ise bugüne kadar 7 etapta 500 dairenin teslimatını gerçekleştirdi

BAYRAM BIYIKLI; “ERKEN TESLİMİ KLASİK HALE GETİRDİK”

Huzurlu Kampüs 7. Etap projesinde teslimat heyecanı yaşadıklarını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; Huzurlu yapılar için Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteriyoruz. 3 defa vergi rekortmeni olmuş bir firma olarak 36. projemizi de başarılı bir şekilde bitirdik ve hak sahiplerine teslim ettik. Her projemizi belirlenen tarihten önce tamamlayarak erken teslimi klasik hale getirdik. Şu an Huzurlu Kampüs ve Huzurlu Marmara markalı projelerimizin 5’inde inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara Beylikdüzü projemizi bitirdik, iskânını bekliyoruz. İskânımız verilince anahtar teslimini yapacağız. Hemen ardından da Bostancı projemizin anahtar teslimini gerçekleştireceğiz. “Huzurlu” markamıza güvenen ve ilgi duyan yatırımcılara teşekkür ediyoruz. 7. Etapta ev sahibi olan ailelerimizin evlerinde huzurla oturmalarını diliyorum” dedi.

 

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Türkiye’nin en eğlenceli Çocuk Festivali başlıyor!

Türkiye’nin ödüllü “en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” Viaport Asia, 23...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

TOKİ borcunu kapatana yüzde 22 indirim yaptı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Güvenilir Bir Adalet Sistemi Güçlü Bir Ekonominin Temelidir

ÖZEL Avukatlık Danışmanlık'ın kurucusu, TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.