Take a fresh look at your lifestyle.

Huzurlu Marmara'da son 60 daire

0 11

Huzurlu İnşaat’ın Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan ‘‘Huzurlu Marmara’’ projesi büyük ilgi görüyor.

Huzurlu Marmara'da son 60 daireKısa sürede hızlı bir satış gerçekleştiren firma, projede son 60 daire için yüzde 1 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgiyle karşılanan Huzurlu Marmara projesi yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Huzurlu ve dingin bir hayatı tercih edenlerin buluşma noktası olarak nitelendirilen proje Beylikdüzü’nün en değerli noktasında yükselirken, deniz manzaralı daireler yatırımcıların dikkatini çekiyor.

PROJENİN YÜZDE 78’İ SAHİPLERİNİ BULDU

Yaptığı projelerle konut alıcılarından tam not alan Huzurlu İnşaat, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını ‘Huzurlu Marmara’ projesinde de konut alıcılarına sunuyor.

Lüks detaylarla donatılan ve rahat yaşam alanları için tasarlanan dairelerde 1. sınıf işçilik dikkat çekerken projesinin yüzde 78’i şimdiden sahiplerini buldu.

27.000 metrekare arsa, 18.320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçenekleri sunuluyor.

Huzurlu Projede daireler 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

ÖDEME PLANINI ALICI BELİRLİYOR

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nde 2+1 daireler 364.000 TL’den başlangıç gösteriyor. Konut alıcıları 24 ay vade farksız ve yüzde 1 peşinatla daire sahibi olurken firma, ödeme planını yatırımcının belirlediği ödeme kolaylığı da sağlıyor.
SOSYAL DONATI ZENGİNİ BİR PROJE
Yüksek standartlarda yaşam vadeden Huzurlu Marmara Projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.
Yüzde 85’i yeşil alan ve geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.
MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR
Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.
İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Huzurlu Marmara projesinin Ekim 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More