Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ihlamur Terrace 24 Kasım’da temel atıyor

8
 İstanbul’un en prestijli ve değerli caddelerinden bir olan Bağdat Caddesi’nde de kentsel dönüşüm projeleri hızla devam ediyor. İstanbul’un en gözde sosyal yaşa alanlarından biri olması, mahalle kültürünün hala yaşatılması ve şehrin tam kabinde yer alması Bağdat Caddesi’ni cazip kılıyor. Kentsel dönüşümle birlikte hızla artan metrekare fiyatları sayesinde hem firmaların hem de yatırımcılar da Bağdat Caddesi’ne yoğun ilgi gösteriyor. 

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından İnanlar da Bağdat Caddesi’ne dört proje ile giriyor. Terrace ayrıcalıklarını Bağdat Caddesine de taşımayı hedefleyen İnanlar, Terrace Cadde 251, Aktan Terrace, Marin Terrace ve Ihlamur Terrace isimli özel projeleriyle Bağdat Caddesi’ne damgasını vuracak.

Terrace Ihlamur için start verildi

İnanlar – Uranus Proje Ortaklığı’nın ilk projesi olan Ihlamur Terrace projesi için Eylül ayında hafriyat çalışmalarını başlatan firma, 24 Kasım 2015’te temel atacak.

Bağdat Caddesi’nin en prestijli sokaklarından biri olan Nihat Kızıltan Sokak’ta yer alacak olan projenin 15 ay içinde tamamlanacağı bildirildi. 20.000 m2 proje alanına sahip olan Ihlamur Terrace 14 katlı tek bloktan oluşuyor.

Henüz detayları hakkında bilgi verilmeyen Ihlamur Terrace, aynı zamanda bölgenin ilkt LEED Gold sertifikalı projesi olacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.