İnciyaka Ankara 449 Bin TL’den Satışa Çıktı

Lüks Konutlar Uygun Fiyatlarla Satışa Sunuldu “İnciyaka Ankara”

0

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Ender İnşaat, Kıbrıs İnşaat Ortak Girişimi, Ankara’nın lüks konut projesi İNCİYAKA ANKARA’yı orta gelir grubundaki yatırımcılarla buluşturdu. Başkentin yenilenen yüzü Mamak’ta 200 Milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede daireler, lansman dönemine özel 449.000 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuldu

Ankara’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden Mamak’ta yükselen İNCİYAKA ANKARA, konforlu daireleri, prestijli cadde mağazalarıyla bölgenin sembol projesi olarak hayata geçiyor.

Mamak’ın dönüşümüne öncü olan ve büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı; İNCİYAKA ANKARA’yı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak konumlandırıyor.

HÜSEYİN DUMAN; “ANKARA’NIN LÜKSÜNÜ ORTAGELİRLİLERİN ALACAĞI FİYATA SUNDUK

Ankara’nın çok hızlı gelişen bölgesi Mamak’ta orta gelir grubunun alacağı fiyata lüks konut projesi İNCİYAKA ANKARA’yı  sunduklarını belirten Ender İnşaat Yönetim  Kurulu Başkanı Hüseyin Duman; “Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Ankara’da lüks konutu orta gelirli insanların alacağı fiyatla sunduk. 3+1 dairelerimiz lansmana özel  449.000 TL’den başlıyor.  Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. İNCİYAKA ANKARA’dan  Esenboğa Havalimanına, Samsun yoluna, Konya yoluna son derece kolay ulaşım imkanı var. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor. Ankara’ya katma değer oluşturmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

GENİŞ VE KONFORLU LÜKS DAİRELERİN TÜMÜNDE 1 ODA İLAVE SUNULUYOR

Çankaya’nın devamı olarak planlanan ve büyük bir değişimle Ankara’nın yeni merkezlerinden biri haline gelecek olan Mamak bölgesi, hayata geçirilen yatırımlar ve markalı projelerle Yeni Mamak olarak nitelendiriliyor.

Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çeken İNCİYAKA ANKARA, geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede; 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire tipleri yer alıyor.

İNCİYAKA ANKARA’da lansman dönemine özel olarak daireler 449.000 TL’den başlarken; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası daha planlanıyor.

AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor. İNCİYAKA ANKARA’da her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİYLE İNŞA EDİLİYOR

Lüks ve konforlu detaylara sahip proje, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor.

İNCİYAKA ANKARA’da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

 

İnşaa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019’da yapılacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.