Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ispartakule’nin Metro Durağı Bizim Evler’e Komşu Oldu

İBB Metro Tanıtım Filmini Yayınladı

0 19

Bahçeşehir – Ispartakule bölgesini Mecidiyeköy – Beşiktaş’a bağlayan Metro planının tanıtım filmi İBB tarafından yayınlandı. İhlas Yapı, Ispartakule’de hayata geçirdiği Bizim Evler markalı 5 bin 500 konutun yanı başında yer alacak Metro durağı ile yatırımcılarına yüksek kazanç sağlayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mahmutbey – Esenyurt arasında hizmet verecek Metro projesinin tanıtım filmini yayınladı. Mecidiyeköy – Kabataş Metrosu ile entegre olacak projenin Ispartakule durağı Bizim Evler’e komşu oldu.

Mahmutbey ile Esenyurt arasındaki ulaşım süresi projeyle birlikte 25 dakikaya inecek. 17 kilometre uzunluğa sahip Metro, tek yön için saatte 70 bin kişi kapasiteyle çalışacak. Dev projeyle birlikte Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyat Metrosu ve Beşiktaş Metrosu entegre olacak. Ayrıca Ataköy-İkitelli Metrosu da bu projeyle entegre olacak. Kabataş’tan Esenyurt’a kadar uzanacak Metro projesiyle birlikte İstanbul’da 10 ilçe birbirine bağlanacak.

METRO HATTI İLE DEĞERİNE DEĞER KATACAK

İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule’de TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler, İBB tarafından yapılacak Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. İstanbul’da trafiği büyük ölçüde rahatlatacak olan Ispartakule Metro durağı, bölgede 5 bin 500 konuta ulaşan Bizim Evler projelerinin yanı başında yer alacak. Ulaşım ağı ile örülen bölgenin en çok talep gören konut projesinde yatırımcılar büyük avantaj sağlayacak.

Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonunun da 2018 yılında hizmete girmesi planlanıyor.

BİZİM EVLER 7’DE HER ŞEY HAZIR, BUGÜN ÖDE BUGÜN TAŞIN

İhlas Yapı, Ispartakule’nin en yeni projesi Bizim Evler 7’yi de tamamladı. Kalitesi, konforu, yeşil alanları ve sosyal imkanlarıyla kullanıma hazır olan sitede yaşam başladı, tapular teslim edildi.

Mahalle konseptinde aile öncelikli bir yaşam sunulan Bizim Evler 7’ de 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.

Projede peşin ödemelere yüzde 15 oranında indirim avantajı uygulayan İhlas Yapı, Bizim Evler 7’de konutları da hemen teslim ediyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.