Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

İstanbul ruhu Elysium Soul Beyoğlu’nda canlanıyor

1 31

#RuhundaİstanbulVarsa Elysium Soul Beyoğlu seni çağırıyor. İstanbul ruhu Elysium Soul Beyoğlu’nda canlanıyor.

İstanbul ruhu Elysium Soul Beyoğlu’nda canlanıyor

Ofton İnşaat sosyal medya kampanyası ile Instagram kullanıcılarını en güzel İstanbul fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Ofton İnşaat, Elysium Soul Beyoğlu projesi kapsamında düzenleyeceği #ruhundaistanbulvarsa Instagram yarışması ile İstanbul’un güzelliklerini bir kez daha gündeme getiriyor.

Yarışmaya katılmak için Instagram kullanıcılarının Ofton İnşaat Instagram hesabını takip edip, İstanbul’un ruhunu hissettikleri fotoğraflarını #ruhundaistanbulvarsa hashtag’i ve @oftoninsaatetiketi ile paylaşmaları yeterli. Yurtiçinde yaşayan 18 yaş üzerindeki herkesin İstanbul temalı fotoğrafları ile katılabildiği yarışma, 15 Şubat–29 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

#ruhundaistanbulvarsa sosyal medya kampanyasında halkoylamasıyla en çok beğeni alan kişiye Fuji Instax Mini 90 Neo Classic, jürinin seçtiği üç katılımcıya ise Fuji Instax Mini 8 fotoğraf makinesi hediye edilecek. Kazananlar, Ofton İnşaat’ın Facebook, Twitter, Instagram hesapları ve www.ruhundaistanbulvarsa.comsitesinden 04 Mart 2016 tarihinde açıklanacak.

1 yorum
  1. Kazım Servet diyor

    Bu konutların metrekareleri net mi? Yoksa brüt mü? arada çok fark varsa yaramaz

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.