Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

İstanbul’u Gökyüzünden Seyretmek: Paha Biçilemez

0

Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul projesi kapsamında kullanıcılarını

İstanbul’u yedi tepeden seyre dalmaya, şehrin tarihi yapılarını kuş bakışı keşfetmeye davet ediyor. Mastercard’ın düzenlediği Şehir Tarihi testini başarıyla tamamlayan şanslı kişiler, Şehr-i İlham İstanbul’da Helikopter Turu deneyimi kazanacak.

Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul projesi kapsamında İstanbul’u ayrıcalıklı imkanlarla deneyimlemek isteyen Mastercard sahiplerine özel heyecan verici teklifler sunmaya devam ediyor. Sadece Mastercard’lılara özel, helikopterle; Haliç, Tarihi Yarımada ve Boğaz hattında, rehberlik hizmeti ve 4 kişilik misafir kontenjanıyla Paha Biçilemez bir Helikopter Turu deneyiminden yararlanacak şanslı kişiyi, İstanbul’un ikonikleşmiş silüetlerinden oluşan bir Şehir Tarihi testi bekliyor.

Alışılmışın dışında bir turla, iki kıtayı ve kültürleri birleştiren bu eşsiz şehri yeniden keşfetmek, şehrin üzerinden helikopterle rehber eşliğinde bir yolculuğa çıkmak için yapmanız gereken tek şey www.pahabicilemezistanbul.com adresinde yer alan Şehir Tarihi testini çözmek olacak.

Chia’yı kahvaltınıza nasıl taşıyacağınızı öğrenin

Atelier Raw mutfağının en sevilen kahvaltılarından chia puding’i Atelier Raw ekibi ile öğrenmeye hazır mısınız? Atölyede badem sütünü yapmaktan, chia’nızı her gün nasıl farklılaştırarak sıkılmadan tüketebileceğinizi öğreneceksiniz. Sadece Mastercard’lılara özel 17 Haziran’da Atelier Raw’da gerçekleşecek chia puding kahvaltı atölyesinde sağlıklı ve eğlenceli tarifler sizi bekliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın