Kalebodur Matea Serisi ile Metalalik Esinti

0

Kalebodur Materia, antrasit ve bronzun metalik etkisini mekanlara yansıtıyor

Nitelikli ürün gamıyla yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, ışık oyunları, geometrik desenler ve metalik geçişlere sahip ‘Materia’ serisi ile sıra dışı mekanlar yaratıyor.

‘Yaratıcılığınızın yapı taşı’ sloganıyla, mimarlar ve tasarımcılar için özel ürünler geliştiren Kalebodur’un yeni serisi Materia; metalik etkideki antrasit ve bronz renklerini zenginleştiren çağdaş dekorları ile estetik çözümler, tanımlı alanlar sunuyor.

Kalebodur-Materia.jpg">Kalebodur-Materia-300x234.jpg" alt="Kalebodur Matea Serisi ile Metalalik Esinti" width="300" height="234" />Antrasit ve bronz renk seçeneği ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday olan Materia serisi, yarı parlak görünüme sahip 80×80 ve 40×80 cm ebatlarındaki porselen karolardan oluşuyor.

Farklı mekanlar yaratmak isteyenler için tasarlanan Materia serisi, ışık oyunları, geometrik desenler ve metalik yansıma ile mekanlara bambaşka bir boyut katıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26