Listeleri Karşılaştır

Karoistanbul ile rengarenk, cıvıl cıvıl mutfaklar

Karoistanbul ile rengarenk, cıvıl cıvıl mutfaklar

Desenli karo çini (karosiman/karomozaik) sanatını baştan yaratan Karoistanbul, farklı kültürlere ait el işçiliğiyle üretilmiş zemin ve duvar kaplamalarını evrensel sanat değerleriyle yeniden yorumlayarak desenli çini karo sanatını dekorasyon dünyasına kazandırıyor. Karoistanbul‘un özgün tasarımları, mutfak dekorasyonunda da fark yaratan ürünlerin başında geliyor.

 

Mutfakları yenileyen sanatsal ürünler

Karoistanbul‘un farklı kültürlerden esinlenerek ürettiği orijinal çini karolar, mutfaklara yeni bir estetik kazandırmayı başarıyor. Geniş bir desen çeşitliliğine, farklı geometrik formlara, oryantalist çizgilere, sonsuz tekrarlı geçişli hatlara ve yekpare algı yaratan tasarımlara kadar yüzlerce farklı ürünü kullanıcıların beğenisine sunan Karoistanbul, mutfakları yenileyen sanatsal dokunuşlar gerçekleştiriyor.

 

Mutfak boyutlarına uygun ölçüler

Karoistanbul, ideal estetik algıyı sağlamak amacıyla karo çinileri mekanların boyutlarına uygun olarak farklı ölçülerde tasarlıyor. Ölçüler arasında 20x20x1.8 cm, 20x23x1.8 cm, 30x30x2.5 cm, 30x35x2.5 cm, 40x40x3.2 cm, 10x20x1.8 cm, 10x20x1.6 cm, 25x25x2.1 cm gibi farklı boyutlar yer alıyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hazır Ofis Kiralarken Nelere Dikkat Etmeli

Geleneksel ofisler terkedilerek sanal ofislere ve hazır ofislere geçiş özellikle son yıllarda hız kazandı. Peki, sanal veya hazır ofis kiralarken nelere dikkat edilmeli?

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Kaohsiung Sanat Merkezi

Tayvan’da, mimarlık ve tasarım ofisi Mecanoo tarafından hayata geçirilen National Kaohsiung Centre for the Arts; konumlandığı coğrafyaya hem görsel hem de teknik olarak uyum sağlamasının yanı sıra dünyanın en büyük kültür sanat merkezi olma unvanına da sahip.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Beyaz Eşya’da İndirim Yalanı

Devletin ÖTV oranlarını sıfırlamasına rağmen, fiyatlara takla attıran beyaz eşya...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.