Take a fresh look at your lifestyle.

Karoistanbul ile rengarenk, cıvıl cıvıl mutfaklar

Karoistanbul, desenli karo çinileriyle mutfak dekorasyonuna yeni bir boyut katıyor. Sanatçı dokunuşuyla el yapımı çini karolar (karosiman/karomozaik) üreten Karoistanbul, yüzlerce farklı desen ve formda geliştirdiği özgün tasarımlarıyla birbirinden renkli mutfaklar yaratıyor.

0 9

Desenli karo çini (karosiman/karomozaik) sanatını baştan yaratan Karoistanbul, farklı kültürlere ait el işçiliğiyle üretilmiş zemin ve duvar kaplamalarını evrensel sanat değerleriyle yeniden yorumlayarak desenli çini karo sanatını dekorasyon dünyasına kazandırıyor. Karoistanbul‘un özgün tasarımları, mutfak dekorasyonunda da fark yaratan ürünlerin başında geliyor.

 

Mutfakları yenileyen sanatsal ürünler

Karoistanbul‘un farklı kültürlerden esinlenerek ürettiği orijinal çini karolar, mutfaklara yeni bir estetik kazandırmayı başarıyor. Geniş bir desen çeşitliliğine, farklı geometrik formlara, oryantalist çizgilere, sonsuz tekrarlı geçişli hatlara ve yekpare algı yaratan tasarımlara kadar yüzlerce farklı ürünü kullanıcıların beğenisine sunan Karoistanbul, mutfakları yenileyen sanatsal dokunuşlar gerçekleştiriyor.

 

Mutfak boyutlarına uygun ölçüler

Karoistanbul, ideal estetik algıyı sağlamak amacıyla karo çinileri mekanların boyutlarına uygun olarak farklı ölçülerde tasarlıyor. Ölçüler arasında 20x20x1.8 cm, 20x23x1.8 cm, 30x30x2.5 cm, 30x35x2.5 cm, 40x40x3.2 cm, 10x20x1.8 cm, 10x20x1.6 cm, 25x25x2.1 cm gibi farklı boyutlar yer alıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More