Take a fresh look at your lifestyle.

Kartallife Atalar’da Anahtar Teslimi Başladı

STCA Gayrimenkul’ün Kartal bölgesinin en güzide lokasyonlarından Atalar’da hayata geçirdiği Kartallife Atalar projesinde anahtar teslimler başladı.

0 10

Ayrıcalıklı bir yaşamın tadını çıkarmak isteyenler için son fırsat daireler kaldı! Mahalle hayatı ile iç içe ve markalı konut projelerinin tüm avantajlarını sunan Kartallife Atalar’da fiyatlar 520 bin TL’den başlıyor.

STCA Gayrimenkul’ün İstanbul’da kentsel dönüşümün en başarılı yürütüldüğü ilçelerin başında gelen Kartal’ın gözbebeği Atalar’da hayata geçirdiği Kartallife Atalar’da son daireler için son fırsatlar! Kartallife Atalar’dan ev alanlar erken teslim sevinci ile bahar sevincini bir arada yaşıyor. Mart  2018’de teslimlerin başladığı projede, özlenen mahalle hayatının sıcaklığını bulurken, bir yandan da markalı konut projelerinin tüm ayrıcalıklarını bulabileceksiniz. Tek blokta 104 daireden oluşan aile konseptli butik proje, 24 adet 2+1, 76 adet 3+1 ve 4 adet dubleks daireden oluşuyor. Kartallife Atalar’da, 2+1 dairelerin brüt metrekareleri 86 ila 117, 3+1 dairelerin 146 ila 169 ve dubleks dairelerin metrekareleri ise 225 ila 256 metrekare arasında değişiyor. 2+1 dairelerin satış fiyatı 520 bin TL’den, 3+1’lerin 1 milyon 080 bin TL’den, dubleks dairelerin de 2 milyon 200 bin TL’den başlıyor. Son fırsat dairelere özel ödeme planı da oluşturuldu. Peşin ödemede %15’e varan indirimlerin yanı sıra dilerseniz diğer avantajlı ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyorsunuz.

Projenin yüzde 80’i yeşil alan!

4000 metrekarelik bir alan üzerinde yükselen ve bu alanın yüzde 80’inin doğal peyzaj alanına ayrıldığı Kartallife Atalar’da özlediğiniz doğayla iç içe yaşamı bulabileceksiniz. Eşsiz Adalar manzarasını kuş bakışı seyretme imkanı ise projenin en büyük avantajlarından birini oluşturuyor. Şehir merkezine, okullara, alışveriş merkezlerine, hastanelere olan yakınlığı ve ulaşım aksları üzerinde yer alan konumuyla da yaşamı kolaylaştıran Kartallife Atalar’da sadece salonda değil, tüm odalarında deniz ve adalar manzarasına sahip mimarisiyle dikkat çekiyor.

24 katlı binanın ana koridorları günün her saati ışıl ışıl! Ayrıca her daire için ayrılmış kapalı otoparkın yanı sıra misafirler için de yer ayrılan kapalı otoparkı, çocuklar için oyun alanları, engellilere özel yürüme parkuru, yüzme havuzu, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor sahası projenin diğer avantajları arasında yer alıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More