Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Kasr-ı Âlâ Fiyatlar ve Genel Özellikler

Kasr-ı Âlâ Çengelköy’de yükselecek. Dairelerin metrekare fiyatları 12 bin 500 TL’den, daire fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.

0 5

Lüks bir proje olarak tasarlanan Kasr-ı Âlâ projesi Omran Holding tarafından Çengelköy’de inşa ediliyor. Proje geliştirmesi Bekataş Yapı A.Ş. tarafından yapılan ve Omran Holding çatısı altında faaliyet gösteren Omran İnşaat tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi ‘Kasr-ı Âlâ’ 6 bin metrekare alana kuruluyor. Kasr-ı Âlâ teslim tarihi ise 2019 yılı ağustos ayı olarak açıklandı.

‘Kasr-ı’ markalı yeni konut projeleri gelecek

Türkiye’deki inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulan Omran İnşaat hakkında bilgi veren Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram ise şunları söyledi: “Türkiye’de büyüme kararı alan Omran Holding, inşaat faaliyetlerini yürütmek amacıyla Omran İnşaat’ı bünyesine kattı.

Omran İnşaat; kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başladı.

Kasr-ı Âlâ fiyatları ne kadar?

Lüks bir proje olarak tasarlanan Kasr-ı Âlâ fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor. Metrekare bazında minimum fiyat ise 12 bin 500 TL. Lansman dönemine özel yüzde 15 indirim yapılıyor. 200 milyon TL yatırımla inşa edilen projede 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dubleksleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 80 metrekare ile 300 metrekare arasında.

Çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat bulan proje, kafeler, 2 adet kapalı yüzme havuzu, sauna-SPA, çocuk oyun parkları, kapalı çocuk oyun alanı, gezi alanları, kapalı otopark,7/24 güvenlik, gibi hizmet ve imkanları bünyesinde barındırıyor. Boğaz manzarasına sahip projenin yüzde 85’i yeşil alana ayrıldı ve site içerisine araç girişi olmayacak şekilde planlandı.

Kasr-ı Âlâ nerede?

Lokasyon ve ulaşım olanaklarıyla da dikkat çeken bu proje sahile 1 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne2,5 km, FSM Köprüsü’ne 8 km, Marmaray’a 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 km, Atatürk Havalimanı’na 27,5 km ve Boğaziçi Kandilli Rasathanesi’ne 1,5 km mesafede bulunuyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.