Listeleri Karşılaştır

Kasr-ı Ala Görücüye Çıkıyor

Kasr-ı Ala Görücüye Çıkıyor

Omran Holding, büyüme kararı aldığı 2018 yılı içinde ilk büyük projesi olan Kasr-ı Ala Çengelköy proesini tanıtmaya hazırlanıyor. İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçirilecek olan proede lansman için son hazırlıklar tamamlanıyor.

Kasr-ı Ala Çengelköy projesinin teslim tarihi Aralık 2019 olarak ön görülüyor.

Lokasyon olarak; 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 5 dk, Çamlıca Tepesi 5 dk, Akasya AVM 10 dk, Üsküdar 10 dk, Kadıköy 15 dk, Sirkeci Feribot İskelesi 12 dk, FSM Köprüsü 5 dk mesafede yer alıyor.

Proje geliştirmesi Bekataş A.Ş. tarafından yapılan ve Omran İnşaat A.Ş tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi ‘Kasr-ı Ala’; düzenlenecek lansman toplantısıyla tanıtılıyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.