Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Kasr-ı Âlâ’da kişiye özel kampanya

Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'da kişiye özel kampanya ile yatırımcıların karşısına çıkıyor. Konut almak isteyenlere 'peşinatı kendin belirle' diyen Omran İnşaat, buna ek olarak 36 ay vade 0 faiz fırsatı da sunuyor.

0 1.063

Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi ‘Kasr-ı Âlâ’da kişiye özel kampanya ile yatırımcıların karşısına çıkıyor. İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de konumlanan Boğaz’ın prestijli projesi ‘Kasr-ı Âlâ’dan konut almak isteyenlere ‘peşinatı kendin belirle’ diyen Omran İnşaat, buna ek olarak 36 ay vade 0 faiz imkânı da sunuyor.

 

Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedeflediklerini söyleyen Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, Türkiye’de kalıcı olarak yatırımlarını sürdüreceklerini ifade etti. Şirketin ilk konut projesi olan ‘Kasr-ı Âlâ’dan konut almak isteyenlere mümkün olan kolaylığı sağlamaya çalıştıklarını söyleyen Bayram “Çengelköy’ün merkezinde 6 bin metrekare alan üzerinde hayat bulan projemizi 36 ay vade 0 faiz imkânıyla sunuyoruz. Üstelik peşin oranını da yatırımcılara bırakıyoruz. Kısacası Kasr-ı Âlâ’dan konut almak isteyenler peşinat miktarını kendi belirliyor” dedi.

 

‘Kasr-ıÂlâ’ projesinin inşaatına başladıklarını belirten Bayram, inşaatın temelini attıklarını vedairelerin ise yüzde 20’sinisattıklarını ifade etti. Projenin, 2019 yılı son çeyreğinde teslim edilmesinin planlandığını söyleyen Bayram “İlk etapta kendimize seçtiğimiz bölge potansiyel gördüğümüz İstanbul’un en kıymetli lokasyonlarından biri Çengelköy oldu. Bölge, eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı sahip olduğu eski yapı stoğunu daha nitelikli ve yeni yapı stoğu ile değiştirme süreci içerisindedir. Söz konusu değişim, ilçenin ulaşım alternatifleri ve kentsel dönüşüm projeleri ile de destekleniyor. Bölgede, satış değerlerini etkileyen faktörlerin başında manzara geliyor. Özellikle Boğaz manzarasına sahip konutlarda oturmak isteyen aileler için cazibe oluşturuyor. O nedenle gelen talepler doğrultusunda bu projemizin ardından yine Çengelköy’de ‘Kasr-ı-Derya’ ve ‘Kasrı-Ahsen’ projelerini dehayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

Aile yaşamına uygun olarak planlanan ‘Kasr-ı Âlâ’, 5 blokta1+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2normal ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşuyor.75 dairenin bulunduğu projede,daire büyüklükleri ise 85 metrekare ile 283 metrekare arasında değişiyor. Dairelerin metrekare fiyatları 12 bin 500 TL’den, daire fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85’i yeşil alan olarak inşa edilen proje sahile 800 metre mesafede konumlanıyor. ‘Kasr-ı Âlâ’, çok çeşitli sosyal imkanları, yüzme havuzları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat buluyor.

Bölgenin D-100 karayolu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli’ne yakın konumda bulunması, metrobüs hattının ilçe sınırlarından geçmesi, Marmaray Projesi ve metro hattının Çekmeköy’e kadar uzatılması bölgeyi daha da avantajlı duruma getiriyor.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.