Take a fresh look at your lifestyle.

Kazandıran Proje Kuleli Evleri Poyraz I

0 14

1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli’de yükselen Kuleli Evleri Poyraz I projesi satışları devam ediyor.

Kazandıran Proje <a href=Kuleli Evleri Poyraz I" width="800" height="562" /> Gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatlarının en aza indirildiği proje hem satın alırken kazandırıyor hem de merkezi konumu ile yaşam kalitesini artırıyor.

İnşaat sektöründeki 44 yıllık tecrübesiyle otuz dört projeyi hayata geçiren Yıldırım Yapı Grubu, İstanbul’un kalbi Şişli-Bomonti’de inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz I projesi ile hem satın alırken hem de otururken kazandırıyor. Gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderlerinin en aza indirildiği projede satışların yüzde 90’ı tamamlandı. Geriye kalan son dairelerin avantajlı satışları ise devam ediyor.

Bölgede yapılan yeni ulaşım yatırımları ile Kuleli Evleri Poyraz I, sakinlerine İstanbul’un kalbi Şişli’de olmanın avantajını sunuyor. İstanbul’un merkezi semtleri Nişantaşı, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy’ün ortasında bulunan proje, hem araç hem de toplu taşıma ile her yere kolayca ulaşmayı sağlayan alternatifler sunuyor.

Yetişkinler ve çocuklara özel sosyal alanlar

Yaklaşık yarım asırlık deneyimiyle kentsel dönüşüme ağırlık veren Yıldırım Yapı Grubu, şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonu ile inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz I projesi ile hayata dokunuyor. Proje, sakinlerine ücretsiz sunulan fitness center, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması gibi sosyal alanları ile yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyor. Sahip olduğu kamera sistemi, 7/24 güvenlik hizmetleri ile huzurlu bir yaşam vadeden Kuleli Evleri Poyraz I, her daireye özel kapalı otopark alanı sunuyor.

6 bin metrekare alan üzerinde projelendirilen 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile toplam 51 daireden oluşan Kuleli Evleri Poyraz I projesi hemen teslim avantajıyla da İstanbul’un yeni çekim merkezi oluyor.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Kuleli Evleri Poyraz I projesi seçkin daire ve cazip ödeme planlarıyla satışa sunulmaktadır. Projeler hakkında detaylı bilgi, haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kuleli Evleri satış danışmanlarından alınabiliyor.

Detaylı bilgi için: http://www.kulelievleri.com/

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26