Take a fresh look at your lifestyle.

Kelis’in Muhteşem Evi

Kelis, şu sıralar Kaliforniya’da bulunan lüks evini satılığa çıkarmaya karar verdi.

0 34

2003 yılında Milkshake isimle şarkısıyla yıldızı parlayan şarkıcı Kelis, şu sıralar Kaliforniya’da bulunan lüks evini satılığa çıkarmaya karar verdi. İspanyol mimarisinden esinlenerek tasarlanmış bu muhteşem evin fiyatı ise 2,195,000 dolar!

4 Yatak Odalı ve 4 Banyolu

 

Yaklaşık 357 metrekare olan evin 4 yatak odası ve 4 banyosu bulunuyor. Banyolu misafir odaları da var. Bunların dışında, ev sıradanlıktan uzak bir şekilde dekore edilmiş. Müzik dünyasına girer girmez kendine has tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan Kelis, görünen o ki ev dekorasyonunda da yine sıra dışı tarzını konuşturmuş.

 

Giriş salonunun duvarları kuş tüyü motifli, süslü bir duvar kağıdıyla kaplanmış. Bu giriş salonu, oldukça şık bir şekilde döşenmiş, yüksek tavanlı bir oturma odasına açılıyor. Giriş salonunda bej renkli fayanslarla kaplı bir şömine bulunuyor. Şöminenin üstündeki büyük ayna, altın rengi çerçevesiyle dikkat çekiyor. Mobilyalarda ise mavi, beyaz, ve krem rengi kaplamalar tercih edilmiş.

 

Şatafatlı demir avizeler ve klasik desenli büyük bir halı, avlunun dikkat çekici detaylarından.

 

Yemek odası ve mutfak, duvarlarla birbirinden ayrılmamış. Hepsi bu açık planlı yaşam alanında bulunuyor. Mutfakta damalı siyah-beyaz karolar ve siyah mermer tercih edilmiş. Duvardaki fayanslar beyaz renkte. İthal ocak ve fırın seti ise çok canlı bir limon sarısı ile oldukça hoş bir kontrast yaratıyor.

 

Doğa Tutkusu

 

Üst kattaki iki misafir odasında da yine aynı alışılmadık tarzda dekorlar dikkat çekiyor. Odalardan birinin duvarları vahşi yaşam temalı, diğeri ise gül kurusu renginde duvar kağıtlarıyla kaplanmış.

Anlaşılan Kelis’in doğal yaşam tutkusu sadece duvar kağıtlarıyla sınırlı kalmamış. Ön bahçe bakımlı ağaçlar ve çimleriyle dikkat çekerken, evin arka bahçesi ise başlı başına bir tasarım harikası. Yaklaşık 3,6 metre derinliğindeki ısıtmalı havuzun içinde tatlı değil, tuzlu su var! Ayrı bir banyosu olan bitişikteki misafir suitinin taş duvarı da, yine ortama daha doğal bir hava katıyor.

Kelis Malibu’ya Taşınmaya Karar Vermiş

 

Müzikten sonra aşçılığa da merak salmış olan Kelis’in 2012 yılında 875,000 dolara aldığı bu evi satışa çıkarmasının nedeni, yine Kaliforniya’nın en lüks bölgelerden biri olan Malibu’ya taşınmaya karar vermiş olması.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More