Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Konutta İkinci “Güç Birliği”

İnşaat temsilcileri konuttu ikinci “Güç Birliği” için kolları sıvadı. İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, yeni kampanyaya Eylül-Ekim gibi start vermeyi planladıklarını söyledi…

0 6

Gayrimenkulün temsilcileri yeni bir “güç birliği” için düğmeye bastı. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, İstanbul İnşaatçılar Derneği’nin (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım ve Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) Başkanı Altan Elmas, ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım dün emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Hakan Gedikli ile yeni kampanyanın detaylarını konuşmak üzere bir araya geldi.

Konu ile ilgili htemlak.haberturk.com’a açıklamada bulunan İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, kampanyayı Kurban Bayramı’ndan sonra Eylül-Ekim ayı gibi başlatmayı planladıklarını söyledi.

EYLÜL’DE BAŞLIYOR

emlak konut işbirliği ile yeni başlayacak olan konutta indirim kampanyası üzerinde çalıştıklarını belirten Durbakayım, kampanyanın detaylarının henüz netleşmediğini açıkladı. Durbakayım, “Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ile bir araya geldik. Kampanya üzerinde çalışmaya başladık. Eylül-Ekim gibi kampanyaya başlamayı planlıyoruz. Kampanyanın detayları henüz netleşmedi. Netleşir, netleşmez sizinle paylaşacağız” dedi.

İNDER, GYODER VE KONUTDER öncülüğünde sektör, 15 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında birinci “Güç Birliği” kampanyasını başlatmış ve kampanya büyük talep görmüştü. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşin 120 ay yüzde 0,98 faizle taksitle konut sahibi olma fırsatı sunulmuştu. Eylül ayında başlayacak olan yeni “Güç Birliği” kampanyasının detaylarının ise önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.