Kordon İstanbul Fiyatlar ve Son Durum Bilgisi

Kordon İstanbul Fiyatlar ve Ödeme Seçeneklerinde Son Durum

0

Kordon İstanbul Güncel Bilgileri

Kordon İstanbul Evleri, Ege Yapı tarafından İstanbul Kağıthane’de 10 bin metrekarelik arazi üzerinde 9 blok olarak inşa ediliyor. Kordon İstanbul’da 559 ev ve 55 mağaza yer alıyor. Ege Yapı Kordon İstanbul Kağıthane’de stüdyo daireler,  41 ila 43 M², 1+1’ler 64 ila 84 M², 2+1’ler 110 ila 139 M², 3+1’ler 167 ila 170 M², 3,5+1’ler 175 ila 180 M² büyüklüğe sahip.

En küçük dükkanın 50 M² olduğu projede ticari ünitelerin alanları 250 metrekarenin üzerine çıkıyor.

Kordon İstanbul’da 1+0 daireler ilk etapta tamamen satılmış durumda.  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunurken, konutların metrekareleri 41 M² ile 226 M² aralığında farklılık gösteriyor.

Kordon İstanbul, Avrupa Yakası’nın en gözde bölgeleri  arasında gösterilen, Kağıthane’de inşa ediliyor. Ege Yapı’nın prestij projeleri arasında gösterilen Kordon İstanbul projesi inşa edildiği lokasyona büyük değer katıyor.

 

 

Kordon İstanbul, 820 milyon TL bedelle Kağıthane ile Maslak’ın kesişme noktası, Sadabad Deresi’nin kıyısında iki etap şeklinde inşa edilecek. İzmir’in Kordonboyu’ndan ilham alınarak dizayn edilen Kordon İstanbul Evlerinde ilk etaptaki 200 daire satışa sunuldu.

Orta ve üst kademe hedef kitlesine yönelik projeye ön talep sürecinde 4 binden fazla talep geldi. çalışmada satışlar lansmanla birlikte başladı. Kordon İstanbul’da her daire tipi farklı bir blokta yer alıyor.

Kordon İstanbul Fiyatları ve Genel Özellikleri

Kordon İstanbul ödeme seçenekleri olarak %30 peşinat %10 iki ara ödeme (18. Ay ve 36. Ay olmak üzere) kalan ödemeyi 40 ay  “0” faiz vade yapılabiliyor. Ayrıca bu ödeme planını kullanmak istemeyen müşteriler için banka kredisi imkanı da sunuluyor

Kordon İstanbul Sosyal İmkanlar

Kordon İstanbul‘nin sosyal imkanlar arasında otopark, çocuk oyun parkı, basketbol futbol ve voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odası gibi sosyal alanları da yer alıyor.

Kordon İstanbul Ulaşım Haritası

Kordon İstanbul Nerede

Kordon İstanbul lokasyon olarak Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy gibi merkezlere yakınlığı ve E-5, TEM gibi önemli güzergahlara kolay ulaşım imkanı ile Axis Alışveriş Merkezi ve Adil Işık Fabrikası’na komşu olması ile dikkat çekiyor.

Kordon İstanbul teslim tarihi Kasım 2019 olarak planlanıyor.

Kordon İstanbul Satış Ofisi ve İletişim Bilgisi

Hamidiye Mahallesi, No:41, Hamidiye Mahallesi, Cendere Parkı, 34408 Kağıthane/Istanbul

[iphorm id=”33″ name=”Kordon İstanbul”]

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz