Take a fresh look at your lifestyle.

Lavinya City Büyükçekmece’nin en değerli arazisinde yükseliyor

0 17

Lavinya City Büyükçekmece projesinde 36 ay vade imkanı ile konut sahibi yapıyor. Kullar İnşaat’ın Lavinya serisi’nin son halkası olan Lavinya City Büyükçekmece’nin en değerli bölgesi Mimarsinan’da hayata geçiriliyor.

Lavinya City Büyükçekmece Deniz Manzarası ile Fark Yaratacak

Kullar İnşaat’ın son gözdesinde ön talepler alınmaya başlanmış durumda. Lavinya City Büyükçekmece evlerinde yüzde 30 peşinat, 36 ay banka kredisi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Rakamlarla Lavinya City Büyükçekmece

Mimarsinan’da, toplam 22.877 m2 arsa üzerine kurulu Lavinya City, 77.800 m2 inşaat alanı ve 17.000 m2 peyzaj alanıyla kendinizi gerçekten evinizde hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Lavinya City’de, yüzde %80 deniz manzaralı daireler, yemyeşil peyzaj alanları, sosyal imkanları ve ulaşım avantajlarıyla alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir hayat başlıyor.

Büyükçekmece’nin en değerlisi, Mimarsinan!

Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonu Mimarsinan’da konumlanan Lavinya City ile ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda. Seçkin okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, bağlantı yolları ve ulaşım avantajları gibi hayatınızı kolaylaştıracak tüm detaylarla yaşam daha da güzelleşecek. Denize 2 dakika uzaklık, Corner Life Alışveriş Merkezi, Atirus Alışveriş Merkezi, Marmara Park Alışveriş Merkezi, Media Markt Teknoloji Market, Tüyap Fuar Alanı gibi sosyal imkanlar, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi, Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na kolay ulaşım, E5 Karayolu,
E6 Çatalca gişeler ve 3. Köprü bağlantı yolları gibi ulaşım avantajları Lavinya City’le yanı başınızda olacak.

 

ilhan ÇAMKARA / Emlak Manşet

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More