Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

LG Sattığı Ürünlerin Arkasında Durmuyor Mu?

LG gibi elektronik ürün devi firmalar bu ülkede binlerce ailenin evinde kullanılıyor. Gel gelelim LG servis ve müşteri hizmetleri ürün satıldıktan sonra, sattıkları ürünlerin arkasında duruyor mu? Yine size şikayet var sitesinden derlediğimiz şikayetleri yayınlayacağız.Yerli ve yabancı üreticiler hakkında şikayetler bir türlü bitmiyor. LG gibi dünya devi bir firmanın şikayetlere duyarsız kaldığını gösteren bir kaç detay

0 9

LG TV’nin Kalitesizliği! LG 65üh850v olan modeli için arıza kaydı oluşturdum. Ekranın tam ortasında yukarıdan aşağıya vertical banding denilen 3 adet dikey gölgelenme var .

Servis geldi görüntüyü izledi sorunu onayladı TV’yi servise götürmek üzere aldılar. 3 gün sonra geri getirdiler sorun yok diye görüntü kötü.

Mahkemeye vereceğimi belirttim müşteri temsilcisinin umurumda olmadı verin diye karşılık verdi 7000 TL’ye aldığım TV’yi mahkemeye vermeyecek olsaydım yetkili bayi önünde kıracaktım.

Görsellere 3 adet dikey gölgelenme fotoğraflarını ekledim. Ekranın tam ortasında 2’si kalın 1’i ince bir daha LG mi almam bir daha.

https://www.sikayetvar.com/lg/lg-tvnin-kalitesizligi

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.