Listeleri Karşılaştır

Lipsos Restaurant, ikinci şubesini Kadıköy’de açtı!

Lipsos Restaurant, ikinci şubesini Kadıköy’de açtı!

2005 yılından bu yana; yüksek hizmet kalitesi, damaklarda şölen yaratan lezzetleri ve Beyoğlu meyhane kültürüne sahip çıkan işletme anlayışı ile “Beyoğlu’nun Beyefendisi” olarak anılan Lipsos Restaurant, ikinci şubesini Kadıköy’de açtı!

Lipsos Kadıköy; Rum yemek şeflerinin gustosuyla yetişmiş 6 kurucu üyenin, Yunan ve Türk mutfağıyla harmanladığı farklı tatları ile misafirlerini Ege ve Akdeniz yolculuğuna çıkartıyor. Birbirinden lezzetli meze, ara sıcak ve ana yemeklerini lezzet kaşiflerinin beğenisine sunan Lipsos Kadıköy, Kadıköylülerden şimdiden tam not almayı başardı.

Lipsos Kadıköy’ün menüsünde; Avokadolu Girit Mezesi, Balıklı Lahana Sarma,  Yunan Sarması, Girit Böreği, Beğendili Chili Garnide Soslu Karides, Ispanak Yatağında Levrek Pane, Lavinya, Enginarlı Lipsos Güveç, Lipsos Restaurant’ın dillere destan lezzeti İstavrit Kuş ve Karidesli Ispanaklı Balık Garnide  gibi lezzetler öne çıkıyor.

Buzuki eşliğinde canlı müziği, özel günler için oluşturdukları fiks menüleri, müdavimlerinin alışkın olduğu kalite ve lezzetinden ödün vermeyen uygun fiyatları, şık tasarımlı ve rahatlığın ön planda tutulduğu orta katı, dört mevsim hizmet veren deniz manzaralı terası ile Lipsos Kadıköy, haftanın her günü sabah saat 10:00 ile gece 02:00 arasında sizleri eşsiz lezzetleriyle eğlenceye davet ediyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Marriott Şişli’de Aşkın Evrenselliği Temalı Sevgililer Günü

Keros Restaurant’ta 'Millennium Istanbul Golden Horn' kalitesiyle sunulan akşam yemeğinde set...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Aşkınıza tarih tanıklık etsin

Eski İstanbul’un tarihi yarım adası aşka tanıklık ediyor. 5 yıldızlı otel “Millenium...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Yılbaşında Gidebilecek En Ucuz Ülkeler

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz.Şimdi ise sıra 2018 yılının son...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.