Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Lokum Evler Tuzla Fiyatlar ve Genel Özellikler

Lokum Evler projesi 742 adet konut ve 8 ticari alandan meydana geliyor.

0

Lokum Evler Tuzla projesi 7 bloktan oluşuyor. 15 ila 17 katlı olarak tasarlanan Lokum Evler projesi 742 adet konut ve 8 ticari alandan meydana geliyor.

Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,5 ve 3+1,5 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 65 ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Lokum Evler projesinde 2+1,5 daireler 117 ila 126 metrekare, 3+1,5 daireler 154 metrekare büyüklükte tasarlandı.

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığıyla inşa edilen Lokum Evler projesi İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da 53 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Lokum Evler Tuzla projesinde konut fiyatları 290.000 TL’den başlıyor. Projede peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı sağlanırken, yüzde 20 peşinat ve 120 ay boyunca 3.500 TL’den başlayan taksitlerle banka kredisi ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Lokum Evler projesinde diğer bir ödeme seçeneği ise 36 ay sabit ödeme avantajlı ile şirket finansman desteği de sağlanıyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Lokum Evler projesi konum itibariyle alışveriş merkezlerine 14 kilometre , üniversiteler bölgesine ise 12 dakika Tuzla Sahiline 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Lokum Evler projesinin sosyal olanakları arasında buhar odası, basketbol sahası, sauna, türk hamamı, peyzaj alanlar, yürüyüş alanları, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, otopark ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Lokum Evler projesinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.