Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Luxera Yenibosna satışa çıktı! Luxera Yenibosna Fiyatlar

Luxera Gayrimenkul’den Yeni Proje Atağı “Luxera Yenibosna”

2

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Luxera , 2017’de projelerine ivme kazandırdı.  Yakın zamanda Luxera Meydan projesini satışa çıkaran firma, Yenibosna’da hayata geçirdiği yeni projesi “Luxera Yenibosna” da 419 bin TL’den  başlayan fiyatlarla yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.

Markalı daire sektöründe adından başarıyla söz ettiren Luxera ,  2017 yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul’un değer kazanan bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çeken firma, Luxera markalı projelerine Yenibosna’yı da ekledi.

Meydan projesinin ardından Luxera Yenibosna projesini de ulaşım ağlarının merkezinde konumlandıran Luxera , ayrıcalıklı projeleriyle kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

419 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Bahçelievler – Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna; bünyesindeki 110 daire ve 4 bin metrekare ticari alanla bölgenin örnek projesi olmaya hazırlanıyor.

Alıcısına elit bir yaşam vadeden projede konutlar; 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşurken daire büyüklükleri 72 ila 115 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

24 ay ödeme alternatifinin teklif edildiği Luxera Yenibosna’da ayrıca kişiye özel ödeme seçeneği de yer alıyor.

Daire alıcılarına lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu Luxera Yenibosna’da  1+1 konutlar 419 bin TL’den başlıyor.

METRO DURAĞININ YANI BAŞINDA KONUMLANIYOR

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor.

Basın Ekspres yolunun yanı başında  yükselen proje, E5 Otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Ağustos 2019’da teslimlerinin yapılacağı proje, lokasyonu itibariyle hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazanç vadediyor.

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. Canan Müsellim diyor

    Luxera Yenibosna örnek daireler hazır mı? Projede hangi dairelerin örnekleri var? Luxera Yenibosna satış ofisi kuruldu mu?

  2. Deniz Şaybak diyor

    Luxera Yenibosna fiyatları 419.000 TL’den başlıyor demişsiniz. Luxera Yenibosna fiyat listesi ve ödeme planını göremedim. Merak ettiğim

    Luxera Yenibosna 1+1 fiyatlar ve ödeme seçenekleri
    Luxera Yenibosna 2+1 fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.