Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Marmara Evleri 4 Fiyatlar ve Genel Özellikler

Marmara Evleri 4 fiyat listesi, ödeme planı, teslim tarihleri, iletişim bilgisi

0 52

Marmara Evleri 4 proesi dün yapılan lansman ile tanıtıldı. Projenin tüm detaylarını bu haberimizde bulabilirsiniz

Beylikdüzü’nde inşa ettiği Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde toplam 5.400 aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, bölgenin en yeni projesi Marmara Evleri 4’le konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

İstanbul’un nitelikli konut bölgelerinde, markalı projelere imza atan İhlas Yapı, aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

Beylikdüzü’nde inşa edilen,  Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.

MERKEZİNDE AİLE VAR

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4, aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanıyla bölgeye değer kazandıran

Marmara Evleri 4’te 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.  Projede 127 metrekare 2+1 dairenin 40 ay vadeli fiyatı 425 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Marmara Evleri 4 Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat Aralığı
2+1 425.000 TL’den başlayan fiyatlarla
3+1 620.000 TL’den başlayan fiyatlarla
4+1 730.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Ödeme Seçenekleri

Marmara Evleri 4 projesinde konut fiyatının yüzde 50’sini teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca 40 ay senetli vadelendirmeler de mevcut. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanırken vadeli alımlarda verilecek olan peşinat bedeli üzerinde de yüzde 15’lik indirim uygulanıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA SAHİP

Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor.

Estetik mimarisi, birinci sınıf ankastreli konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunan Bizim Evler 4’te; 24 saat güvenlik, kesintisiz jeneratör hizmeti ve her daire için kapalı otopark standart olarak site sakinlerine sunuluyor.

ULAŞIM AĞLARIYLA ÇEVRİLİ BİR BÖLGEDE KONUMLANIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 ve TEM Otoyoluna, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile öne çıkıyor.

Yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu’nun Yakuplu istasyonuna komşu olan proje, gelecekte de deniz yolu ile yolcu taşımasının merkez üssü olması planlanan Ambarlı limanının yanı başında konumlanıyor.

Telefon: 0212 454 20 00
Web site: http://www.marmaraevleri4.com/
E-Mail: iletisim@ihlas.com.tr

93%
Çok İyi

Marmara Evleri 4 İnceleme

  • Marmara Evleri 4 Mimari Tasarım
  • Marmara Evleri 4 Fiyatlar
  • Marmara Evleri 4 Ulaşım
  • Marmara Evleri 4 Sosyal İmkanlar
  • Marmara Evleri 4 Firma Güvenirliği
  • Marmara Evleri 4 Prim Potansiyeli

Lokasyon itibari ile TEM ve E5 yollarına komşu konumda yer alan Marmara Evleri 4 projesi ulaşım yollarına olduğu kadar eğitim kurumları ve AVM'lere de oldukça yakın mesafede yer alıyor. Yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu Yakuplu istasyonuna komşu konumda yükselecek olan Marmara Evleri 4 projesi Ambarlı Limanı'na da komşu olacak.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.