Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

MARVEL Future Fight’ta X-Men ile Apocalypse savaşıyor

X-Men hikayesi Apocalypse Çağı’nın karakterleri ve kostümleri geldi

0 19

Dünyanın en sevilen çizgi roman kahramanlarının buluştuğu MARVEL Future Fight oyunu, ünlü X-Men hikayesi Apocalypse Çağı’nın teması ile zenginleşiyor.

Yeni güncellemeyle hikayeden esinlenen 3 yeni karakter oyuna katılırken, dört yeni kostüm, yeni savaş modları, bonus ödüller ve yeni bir para birimi de oyuna ekleniyor. Üstelik yeni bir karakter ile kostümler de pek yakında oyuna eklenecek.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., sevilen mobil oyunları MARVEL Future Fight için X-Men karakterlerinin öne çıktığı yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemede Cable, Quicksilver and Scarlet Witch olmak üzere üç yeni karakter ve Beast, Cyclops, Rogue and Wolverine için dört yeni Apocalypse Çağı kostümü bulunuyor. Bu ayın ilerleyen günlerinde ise bir diğer yeni karakter olarak kötü adam Apocalypse ve iki yeni kostüm daha oyuna eklenecek.

Apocalypse Çağı yeniliklerle başlıyor

MARVEL Future Fight ayrıca bu son güncellemede oyundaki Baş Düşman içeriğini geliştirerek, oyuncuların yeni eklenen karakterlere karşı savaşacağı yeni bir tema olan “Apocalypse Çağı”nı ekliyor. Baş Düşman modunun zorluk seçenekleri de yeniden düzenleniyor. Artık yeni oyuncular eklenecek olan “Acemi Baş Düşman Modu”nu seçebilecek. Bunun yanında, gün kısıtlamaları kaldırılacak ve Acemi Baş Düşman ile Baş Düşman modlarında oyuncuların belirli günlerde giriş yapması artık engellenmeyecek. Baş Düşman modundaki mevcut baş düşmanlardan birisi de Özel Baş Düşman olarak belirlenecek ve bu baş düşmanlar öldürüldüğünde bonus ödüller elde edilebilecek.

Bunlara ek olarak oyuncular, enerji tüketimini azaltırken ekstra ödüller kazandıran “Güçlendirme Puanı” adlı yeni bir para birimine kavuşacakları gibi, S.H.I.E.L.D. Dönüştürücüsü’nde iyileştirmeler görecekler.

Marvel evreninde heyecan devam ediyor

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee, “Marvel’ın en beğenilen hikayelerinin birinden karakterleri MARVEL Future Fight‘a dahil ederek Marvel evreninde genişlemeye devam etmek istedik” diyor ve devam ediyor: “Ünlü ikizleri ve zaman yolcusu Cable’ı oyuna katarak oyuncuların diğer karakterlerle tecrübesine ilginç bir boyut ekleyecek ve korkunç Apocalypse Çağı’nı başlatacağız.”

MARVEL Future Fight‘a yeni gelen karakterlerin tam listesi:

  • Quicksilver – Scarlet Witch’in süper hıza ve yıldırım hızında reflekslere sahip erkek kardeşi.
  • Scarlet Witch – Quicksilver’ın gerçekliği değiştirebilen büyü yeteneklerine sahip kız kardeşi.
  • Cable – Cyclops ve Jean Grey’in oğlu. Güçlü zihinsel yetenekleri olan Cable, vücudunun bir kısmını makineye dönüştüren bir tekno-organik virüse maruz kalmış. Bu virüse çare bulmak için geleceğe gönderilmişse de, güçlü bir savaşçı olarak günümüze döndüğünde durumu kabullenmiş.
  • Apocalypse – 5.000 yıl kadar önce doğan bir mutant olan Apocalypse, bedeninin moleküllerini kontrol edebiliyor ve şekil değiştirebiliyor. Gücün egemenliğine inandığından pek çok kez dünyayı fethetmeye kalkıştı, fakat her defasında X-Men tarafından bozguna uğratıldı. (Küçük güncellemeden sonra oyuna gelecek.)

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

MARVEL Future Fight hakkında daha fazla bilgi için http://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.