Mavera Villa Fiyatlar ve Genel Özellikler

Mavera Villa evleri 9 bin M² alan üstüne inşa ediliyor. 20 villadan meydana gelen proje içinde 7+2 tipte ev barındırıyor. Çalışmada yer edinen dairelerin büyüklükleri 730 M² olarak düşünülmüş.

0

Mavera Villaları projesinde yer edinen daireler kendine hususi bahçeleri ile alıcılarına sunuluyor. Çalışmada yer edinen konutların Mayıs 2019’da teslim edilmesi hedefleniyor.

Mavera Villa Fiyat Listesi

Konut Tipi Fiyat Bilgisi
7+2 2.500.000 – 3.000.000 TL

Mavera Villa Ödeme Tercihi

Mavera Villaları projesinde kişiye hususi ödeme planı oluşturulabiliyor. Ek olarak projede % 25 peşinat verip kalanı için 30 ila 36 ay içinde taksit ile konut sahibi olunabiliyor.

Topuzlar Yapı tarafınca İstanbul’un gelişen bölgesi Beylikdüzü’nde hayata geçirilecek projenin ismi Mavera Villa oldu. Mavera Villa projesi 20 tane bağımsız villa ile sahne alıyor. İkiz tipli villalar olarak alıcılarının karşısına çıkan Mavera Villa projesi 9 bin M² arsa alanı üstüne inşa ediliyor. Mavera Villaları projesinde 7+2 tipte yer edinen villaların büyüklükleri 730 M² olarak düşünülmüş. Çalışmada yer edinen villaların kendine hususi 270 M² büyüklüğünde bahçe alanları oluşturuluyor. Mavera Villa, aktivite donatı olarak hususi havuz, sauna, jakuzi, barbekü, kamelya gibi aktivite alanlarına haiz. Mayıs 2019’da teslimlerinin gerçekleşmesi beklenen Mavera Villa projesinde akıllı ev sistemi, 7/24 güvenlik, üreteç ve su deposu bulunuyor.

Mavera Villa projesi konum itibari ile Beylikdüzü Plajı’na 1 dakika, Büyükçekmece Kıyı’e 7 dakika, E5 Karayolu’na 5 dakika, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 4 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, 3. Havalimanı’na ise 23 dakika konumda bulunuyor.

Telefon: 444 4 137
Web site: http://www.maveravilla.com/
E-Mail: info@topuzlaryapi.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz