Merkezi lokasyon ve doğru fiyat projelerin satış hızını artırıyor

0

Kentin merkezi lokasyonlarında, nitelikli projeler geliştiren İVA Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnce, kullanıcı taleplerine göre geliştirilen ve uygun fiyatla sunulan konut projelerinin iyi bir satış hızı yakaladığını belirtiyor.

İnce, İVA Yapı’nın geliştirdiği projelerde ön satış ve lansman dönemlerinde, maket ve örnek daire oluşturmaya fırsat kalmadan iyi bir satış grafiği yakaladıklarını kaydediyor.

İVA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnce, kullanıcıların gerçek gereksinimleri gözetilerek geliştirilen nitelikli projelerin gövde gösterilerine ihtiyaç duymadığını belirtiyor. Ev sahibi olmak isteyen kesimlerin temelde birkaç faktöre önem verdiğini ifade eden İnce, bunların entegre ulaşım ağlarına yakın merkezi lokasyon, uygun fiyat ve yapı kalitesi olduğunu vurguluyor

İstanbul’da doğru lokasyonun ulaşım imkanlarına yakınlıkla ilgili olduğunu söyleyen İnce, İVA Yapı olarak arazi seçiminde öncelikle bu konuya önem verdiklerini belirtiyor. Tüketicilerin erişebilecekleri fiyatlarla konut üretmenin önemine de değinen İnce, ancak üretilen konutların modern yaşamın taleplerine cevap veren nitelikli konutlar olması gerektiğinin altını çiziyor.

“Maket ve örnek daire yapmaya bile fırsat olamıyor”

Gayrimenkul sektöründe satış ve pazarlamanın büyük önem taşıdığını ifade eden İnce, talep edilen kriterler yerine getirildiğinde ön satış süreci ve lansman sonrasında proje maketi ve örnek daire oluşturmaya fırsat kalmadan önemli bir satış hızı yakaladıklarını belirtiyor. İnce, tüketicinin güven duyduğu bir geliştirici, kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını dikkate alarak proje geliştirdiği takdirde, hızlı satış yapabildiğine dikkat çekiyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.