Mesa Gökada Ön Talep Topluyor

Mesa Gökada projesi için ön talep süreci başladı

3

Mesa GÖKADA projesi için düğmeye bastı. Mesa Gökada ön talepleri toplamaya başladı.  Konut devi Mesa tarafından Anadolu yakası Maltepe’de hayat bulacak proje için start resmen verildi.

Mesa Gökada Maltepe‘de muhteşem adalar manzarasına karşı inşa ediliyor.  Mesa Gökada ön talep sürecinde talepte bulunanlara konut seçimi ve lansmana özel çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Tüm projelerinde insana ve yaşam kalitesine öncelik veren MESA, bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek GÖKADA Projesi’nin lansmanı öncesinde geri sayım başlattı.

MESA, ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan GÖKADA Projesi’ne yönelik, www.mesa.com.tr Web sitesi ve 444 9 366 numaralı İletişim Merkezi üzerinden ön talep toplamaya başladı.

Ön talepte bulunanlar, inşaat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu MESA’nın GÖKADA Projesi’nde, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Proje, uydu kentler kuran, bulunduğu kimi bölgelere ismini veren MESA’nın, Maltepe’deki ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile MESA’nın GÖKADA Projesi fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak.

Birçok üstün niteliği ile Büyükbakkalköy’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte ve 3 bloktan oluşuyor. Projede, toplam 273 konut, ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Metro ile ulaşım kolaylığına da sahip olan MESA GÖKADA projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
  1. Ayten Mısırlı diyor

    Mesa Gökada Kat Planları ve örnek daire resimlerini eklermisiniz

  2. Havva İslamoğlu diyor

    Mesa Gökada Örnek daireler hazır mı? Nasıl görebiiriz?

  3. Cavide Yağcıoğlu diyor

    Mesa Gökada fiyatları ve ödeme seçeneklerini yazarmısınız? Mesa Gökada satılık daire fiyatları kaç TL’den başlıyavcak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz